Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A gymbeam termékek milyenek?

A gymbeam termékek milyenek?

Figyelt kérdés

A gymbeam termékek milyenek?

Pl beastpink kollagén por, kapszula, multivitamin?



2022. jan. 24. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kollagen por bejott, bar en azert szedtem mert fajt az egyik terdem. :D
2022. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a myprotein szerintem jobb, de van akinek a gym beam a kedvence szóval ahogy érzed
2022. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért jobb?

A benne lévő hatóanyag ugyanaz, de ár-érték arányban jobban jön ki?

Én a héten egy csomó mindent rendeltem a GB-ről, és ezt találtam a legjobbnak, a hatásáról meg nem tudok nyilatkozni, de ha 200 g hidrolizált kollagént rendelsz innen is meg onnan is, akkor nem abban lesz a különbség, hogy mi van a csomagban.

Esetleg ízekben lehet még különbség, ami nagyon fontos.

Az egyik csomagom már megjött, elsőre lig bírtam meginni az esti zsírégető turmixot, de szerintem bárhonnan bármit rendelek, vízzel hígítva ugyanígy húztam volna a szám.

Tejjel teljesen jó, minimálisan dobja meg a kalória-értéket.

A kollagén elég sokáig fog tartani, mert port rendeltem, nem kapszulát.

Elkeverem valami lében, és rendesen érződik a zselatin-íz meg az állag. Elvileg kiwi-eper ízű, ha jól emlékszem, hát ez nekem szimplán csak zselatin ízű. :D De én is az ízületeimre vettem, szóval kibírom. MSM-et rendeltem még mellé, az ízetlen.

2022. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!