Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A GymBeam termékei miért...

A GymBeam termékei miért olyan olcsóak? Minőségre is vannak olyan jók, mint a jóval felkapottabb konkurens táplálékkiegészítőt forgalmazó cégek - Scitec, Biotech?

Figyelt kérdés

Néztem, hogy például a Kreatin Alkaly - X a Scitecnél 7590 Ft, a GymBeam - nél 2390 Ft!

Azért nem mindegy több, mint 5000 Ft árkülönbség ugyanakkora kiszerelésnél ráadásul!!

Ha tényleg jók a termékeik, akkor tuti, hogy inkább az ő termékeiket vásárolom jóval kevesebb pénzért!



2021. máj. 3. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én már vagy 10x rendeltem onnan és sose voltak a minőséggel gondjaim.
2021. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságba véve ár/értékben a legjobbak mindenben.


C, D, Multi, kreatin, dextróz gyakorlatilag filléres tételek.


Fehérje is talán a legolcsóbb/kg bár itt azért vannak eléggé gyengére sikerült ízek is, de alap ízekkel csoki, vanília, banán stb. nem nyúlsz mellé.

2021. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Én rákérdeztem náluk 1-2 termék összetételére, eredetére és az derült ki, hogy csak veszik a legolcsóbb anyagokat Kínából és igazából lövésük sincs a leglényegesebb terméktulajdonságokról. "Ez nem szerepel az adatlapján." - írták. Nekem viszont számít, hogy várhatom-e a termék felszívódását egyáltalán, meg kínai cuccokat nem szívesen eszek, úgyhogy inkább felejtettem az egész céget.
2021. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vitamint, mogyoróvajat is vettem tőlük, nekem ezeknek a minőségével nicsen gondom.

Most nekem van itthon tőlük egy csoki-kókusz ízű True Whey meg egy epres Scitec Isolate fehérje, azért ezek között érezhető a különbség a scitec javára, és nem amiatt, hogy az epres jobban ízlene, mint a csokikókusz :D

2021. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A scitec "menőbb", fancybb márka, a magyar átlag fotelgyúrósok által ismert nevek promózzák és szinte minden sarkon van egy üzletük. A termékei nem rosszak, de azért ár érték arányban nem biztos hogy mindenben a legjobbak.
2021. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is ez lehet a magyarázat, hogy a Biotech/Scitec egy világszerte sikeres, és elterjedt cég, és megtehetik, hogy drágán adják a termékeiket, mert úgyis megveszik.

A GymBeam meg jóval kisebb cég, és így tudnak csak versenybe szállni a vásárlókért a Biotechkel szemben, ha jóval alacsonyabb áron adják a termékeiket!

2021. máj. 3. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Fotelgyúrósok". Az... :D

Természetesen csak a saját véleményemet írom a tapasztalataim alapján. Az elmúlt 3 évben 8-10 gyártó termékeit kipróbáltam (mindig vadásztam az akciósra), de messze a Scitec volt nekem a legjobb. Hogy miért? Az íze, állaga. Szerintem összetételre kb. semmi különbség nincs a gyártók között ugyanaz a tejsavó koncentrátum az alap, de nekem krvára nem mindegy, hogy a Nutriversum vizes kakaó fehérjéjét iszom vagy a Scitecét, ami felér egy desszerttel. Ha már kifizetem érte a pénzt és az étrendemből kizárom az édességeket, akkor szerintem nem árt, ha az a napi 1 shake élvezetes legyen. Nekem ebben a Scitec minden (!) íze verhetetlen és ez szerintem megéri azt a kilónként kb. 1000 forint pluszt.

2021. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Főleg azért is olcsóbb mert a csomagolása is egyszerű. Ha megnézek a biotech színes csomagját az is drágítja itt meg elég egyszerű, ez is közrejátszik. De német márka szerintem nagyon jó! Lehet venni myproteint is az is top gyártó de ugyanazt kapod!
2021. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igaz! A Biotech megteheti, hogy drágán adja a termékeit, hiszen az egyik legnépszerűbb táplálékkiegészítőket forgalmazó cég, aminek a termékeit még drágán is megveszik! Miközben, cseppet sem jobb, mint a kevésbé népszerű, kisebb cégek termékei...

Viszont, hallottam, hogy a GymBeam igen feltörekvőben van! Egyre több profi versenyző igazol áz hozzájuk a Biotechtől is!

2021. máj. 13. 11:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Gymbeam nem német márka, hanem szlovák.

Amúgy már ők is kezdenek árakat emelni.

2022. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!