Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nehéz hajjal, mit csináltok?

Nehéz hajjal, mit csináltok?

Figyelt kérdés
Már le is vágattam, de annyira fáj a hajtövem a súly miatt. Elvagyok keseredve, összefogva már szinte nem is tudom hordani. Más is "szenved" ettől? Nincs más megoldás csak a kisfiús haj?

2022. jan. 27. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta érzed ezt? Ha pár napja, akkor lehet rövidesen elmúlik. Nekem pl. az oltások utáni pár napban fájt a fejbőröm. Milyen hosszú a hajad, meddig ér?
2022. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ritkítani.

Lehet réteges frizurát vágatni.

Nem kell tök rövid.

Nekem derékig ér, nagyon sok és vastagszálú. És nem fáj a fejbőröm! Néha érzem, ha sokáig össze van fogva. De az el is múlik hamar.

Nem hiszem, hogy ettől fáj neked. Lehet, hogy rossz termékeket használsz és érzékeny rá a fejbőröd. Menj el hajgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz.

2022. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg (nem csak latszatra), hosszú göndör hajam volt, nem volt ritkítva se, de én sose éreztem ilyet. Szerintem is esélyes, hogy valami probléma van a fejbőröddel és azért fáj.
2022. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám kérdező privátban segítek.
2022. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
derékig ért a hajam, pár hete levágattam, azt hittem valami új terméktől lett mégis"elnehezedve" de az utolsó két hajmosásnál, samponon kívül nem tettem rá semmit és így is egésznap dörzsölném legszívesebben (nem viszketően, hanem elnehezedés miatt)kb mint akinek egész nap csuriban volt a haja.
2022. jan. 27. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Szorosan fogod össze? Úgy szerintem mindenkinek fáj. Nekem fenékig ér, lazán befonva hordom, így abszolút nem fáj - ha nagy ritkán összefogom szoros copfba, akkor majdnem leszedi a fejbőrömet. :D
2022. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
4es vagyok privátban szeretnék beszélni és tanácsokat adni, mert itt csak a negatív hozzászólások lesznek.
2022. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!