Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket/hajszínezőt...

Milyen hajfestéket/hajszínezőt ajánlotok, ha szőkésbarna hajból szeretnék rózsaszínt?

Figyelt kérdés
Az igazi hajfestéktől kicsit tartok, mert örökké nem szeretnék rózsaszín lenni, és ha az lenő, nagyon csúnya lesz. Inkább valami színező lenne jó, ami nagyon szép színű, de kijön a hajamból pár hajmosás után. Tudnátok nekem valamit ajánlani? Nagyon fontos lenne. Köszönöm!

2022. jan. 28. 13:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Fodrász esetleg be tudja nekem festeni színezővel, ami kimosható a hajamból?
2022. jan. 28. 13:16
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem 1-2 hétre szeretnék rózsaszín hajat, félre értés ne essék, hanem nyáron kb 2-3 hónapig. Gondolom ha színezővel festem be akkor az hajmosásnál kijön és sokszor újra meg kell majd csinálnom? Nem értek hozzá, és tökéletest akarok, bocsi😅
2022. jan. 28. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Én brelil hajszínezőt használtam,nem emlékszem pontosan melyik árnyalat, talán cherry. Minden hajmosásnál kopott kicsit, de nem vészesen és szép színe maradt. Ha már túl halványnak láttam, újra kentük. Fodrász csinálta.
2022. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hajszínező sem feltétlenül fogja be a hajadat. Pláne, ha sötétebb. Alapvetően azok a szép élénk színek, amiket a reklámokban látsz, alapvetően szőkített hajra vannak felvéve.
2022. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem középszőke az eredeti hajszínem, de szinte fehérre kellett leszívatni ahhoz, hogy szép legyen benne a rózsaszín és nem valami narancsos borzalom, de minimum hamvasszőkét kellett megcélozzak. Ha nem számít, hogy nem lesz élénk pink, csak olyan erőtlen, narancsos valami, akkor lehet, hogy elég egy színező leszivatás nélkül.
2022. jan. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!