Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket vigyek a...

Milyen hajfestéket vigyek a fodrászhoz?

Figyelt kérdés
Majdnem két hét múlva megyek fodrászhoz, ki fogja szőkíteni a hajam, és utána szeretnék egy szőkésbarna színt. A mostani is barna, csak sötétbarna és festetlen. És az lenne a kérdésem, hogy ha teljesen natúr szőkésbarnát szeretnék, akkor 00 végződésű festéket vigyek, vagy olyat, ami a leszivatott sárgát vagy narancsot kompenzálja? (Mindenképp ragaszkodnék egy bizonyos márkához, mert többen ajánlották, de olyannal a fodrászom nem dolgozik, ezért azt külön vinném, és azzal festené be.) De most olvasgattam a hajas kérdéseket, és azt írják, hogy egyedi, hogy kinek milyen színűre (narancsra, valakinek meg sárgára) szívja ki a szőkítő a haját, és ezeknek más a kiegészítő színük, amivel ki lehet ütni, és ettől függően kékes vagy lilás szőkésbarnát kell rá tenni, hogy natúr színű legyen az eredmény. Vagy a sima natúr az elfedi a (narancs)sárgásat? Legközelebb csak hétfő reggeltől tudom elérni telefonon a fodrit, de olyan izgatott vagyok már most, meg türelmetlen :)))) gondoltam, addig is megkérdezem itt, hátha valakinek szintén ilyenre szokták festeni. Most lenne először befestve a hajam! (Bocsánat, ha hosszú lett.)

2016. máj. 19. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a sárgás színeket a hamvassal lehet kompenzálni(.1-re végződik) Ha viszont nagyon sárga lesz, akkor lehet kékes/lilás mixton kell. a sima natúr nem lesz elég. szerintem mielőtt vennél festéket mindenképp egyeztess a fodrásszal, hogy mennyi tubus, milyen oxi és milyen árnyalat fog kelleni. a márkák hiába másak, az alap színkeverés ugyan az.
2016. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a 00 végződésű jött be, de azt nem tudom, hogy mennyire jó ötlet festéket vinni a fodrászhoz, nem biztos, hogy ismeri a márkát, akkor hogyan garantálhatná, hogy a megfelelő színű lesz a hajad.
2016. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8.21
2016. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy mennyi kell kb rá (felírtam), én meg a színmélységet mondtam neki, hogy milyet szeretnék, csak az árnyalatot azt nem tudtam, de akkor tényleg lehet, hogy ő fog hozzákeverni valamit pluszban. De mondjuk a szőkésbarna szerintem már elég sötét szín ahhoz, hogy a leszívott sárga hajat elfedje teljesen és ne üssön át a sárga, de lehet, hogy tévedek. Gondolom, ilyen mixton van minden fodrásznál.
2016. máj. 19. 12:39
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi az a márka?
2016. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak azt nem szeretném, hogy a hamvas árnyalat miatt a végleges szín is hamvas legyen! Nem azért, mert nem tetszik, csak nekem nem állna jól szerintem, szóval teljesen natúrat szeretnék.
2016. máj. 19. 12:41
 7/16 A kérdező kommentje:
Alfaparf
2016. máj. 19. 12:42
 8/16 A kérdező kommentje:
Az eredeti hajszínem is valamilyen fénynél ezüstösen csillog, és nagyon sápaszt.
2016. máj. 19. 12:43
 9/16 A kérdező kommentje:
Az működne, hogy 8.0-ás, és ha átüt a sárgás, akkor majd a második festéstől kezdve 8.21-es?
2016. máj. 19. 12:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy jól dolgozó megbízható fodraszrol van szó én nem vinnék semmilyen festéket. Mint szakember valószínűleg az általa ismert és használt márkát jól ismeri abból biztos megcsinalja amit kérsz.

Ennyi erővel csinalhatod otthon is.

2016. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!