Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a végleges...

Mi a véleményetek a végleges szőrtelenítésről?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, akinek volt már?

Nekem erősebb a szőrzetem(az arcomon is), és már unom 2-3 hetente gyantázni.

Létezik olyan módszer, amivel végleg el lehet tüntetni?

Ha igen mi a menete?


2022. jan. 30. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem otthoni Philips Lumea van. Ezek tartós, de nem végleges. Sokkal ritkább és gyengébb lett a szőr mióta használom, valamint lassabban is nő vissza. Borotválkozás után kell végig menni az érintett területen. Több fokozata van, kicsit lehet kellemetlen, de nem fáj. Minél sötétebb a szőr és világosabb a bőr annál jobban működik. Az elején gyakrabban kell használni, nagyjából hetente egyszer. Később, ahogy kopik foltokban ki a szőr elég lesz 1-2 havonta. Amikor már elérted a kívánt hatást nagyjából 3-4 havonta érdemes ismételni, hogy tartós maradjon.


Szerintem megéri beszerezni. Viszont ez sem végleges megoldás, sőt a kozmetikai kezelés sem az. Ott is elmondják, hogy nagyjából 2-5 éven belül újabb kezelés szükséges.

2022. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lézeres kezelésekre jártam, több különböző testrészemmel több különböző szalonba. (Nő vagyok, sajnos nagyon szőrös típus. Annyi pénzem viszont nem volt, hogy egyszerre csináltassak meg mindent, így is mindig oda mentem, ahol épp jobb akciók voltak.) A legjobb döntéseim közé sorolom, hogy elkezdtem ezeket! Tavaly volt az első olyan nyár, amikor már nem kellett azon aggódnom, mielőtt ruhát választottam reggel, hogy jaj, vajon vállalható-e még a karom, a lábam, a hónaljam. Sok idő és energia megmaradt másra, nagyon élvezem, hogy végre szőrtelen a bőröm.
2022. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Végleges eredményt a legdrágább kezelések sem nyújtanak.


A tartós módszerből kettő jöhet szóba. Az egyik az otthoni IPL, ilyen én is használok, erős a szőrzetem, nagyon szépen megritkította. Teljesen ugyan nem vagyok szőrtelen, de mivel alig nő valami, így minden gond nélkül le tudom borotválni (nincs kipattogzás). Lumea van, az arcon kívül én mindenhol használom.


A másik a szalonos lézer. Szőr és bőrtípustól függően 1-3 évig tart a teljes szőrtelenség, utána apránként újból megjelennek a szőrszálak. Egyik barátnőm derekától lefelé rászánta a pénzt (300 ezer ft), 1,5 évig volt teljesen szőrtelen, utána ment vissza ismétlő kezelésre. 1 alkalom.

2022. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki Lumeat hasznal, nektek segitett intim teruleten?


Sajnos nagyon eros szorszalaim vannak es cserebe bikini vonalnal nagyon erzekeny es vekony borom. Egy nyaralast se tudtam meg ugy vegig csinalni, hogy ne takargassam a bikini vonalamat, mert egybol kipattogzok szortelenites utan. Teljesen mindegy, hogy itthon csinalom magamnak, vagy elmegyek kozmetikushoz... :(

Nagyon szeretnek valami megoldást erre...

2022. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!