Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen oka van annak, hogy...

Milyen oka van annak, hogy nem kezditek el a lézeres szőrtelenítést? Mik a pro és kontra érvek ez ügyben?

Figyelt kérdés
Ki mit alkalmaz szőrtelenítésre inkább, mi abban a jó és mi benne a rossz? Köszi a válaszokat

2021. júl. 7. 11:56
 1/7 Metionin ***** válasza:
100%
Rohadt drága és 5-6 év után ugyanúgy kinő a szőr, legalábbis minden ismerősömnek, aki végigcsinálta, kinőtt.
2021. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Drága és a végeredmény sem biztos. A cukorgyanta ellenben fillérekből megvan
2021. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Alsó hangon másfél millió forint lenne (ezt az átlagos hatalkalmas kezelésre számoltam, de magamat ismerve annyi nekem nem is lenne elég), ráadásul le kellene vetkőznöm bundásan egy vadidegen előtt. Kösz, nem. Ennyi pénzből már jobban megérné megvenni a szükséges gépe(ke)t és otthon nekiállni.
2021. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy konkrét vagyon, és nem végleges.


Ráadásul nincsenek megbízható, mély, hosszú távú (30+ év) kutatások az esetleges mellékhatásokról.

2021. júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

drága.

helyette változóan epilálok vagy gyantázok. ha nagyon last minute jut eszembe akkor borotva, de mindig megbánom utána

2021. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább vettem egy itthoni IPL gépet, sokkal megtérülőbb befektetés. Lassan egy éve használom, a lábam és a karom jóformán teljesen szőrtelen, havi 1x-i villantás mellett. Sokkal kényelmesebb, és nem mellesleg olcsóbb is, mint állandóan szalonba járni. Ja és azt hallottam, hogy az IPL-el ellentétben a lézeres szőrtelenítés fáj.
2021. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint az utolsó, Lumea-m van, tökéletesen bevált, már alig nő szőröm.
2021. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!