Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez jó lehet pattanások ellen?

Ez jó lehet pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg egy másik, bevált terméket tud valaki ajánlani? (


[link]



2022. febr. 1. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Szintén dm-ben kapható aknesol nevű külsőleges szer a legtutibb ilyen problémára szerintem és már 20 évvel ezelőtt az volt, tehát a piacon volt és fent is maradt a termék azt gondolom nem hiába.

Belsőleg bármilyen vitamint szedhetsz ártani biztos nem fog!:)

Külsőleg és belsőleg pedig a B3 vitamint ajánlom!!:) Bőrszépítő.

2022. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Aknesol nekem nem vált be😔

De köszönöm

2022. febr. 1. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a bőrápolási rutinos? Önmagában vitamin nem biztos,hogy segít. Acneminum is sokaknak használ,mint vitamin.
2022. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?


Nekem egy idoben nagyon rossz volt a borkepem, pedig kamaszkoromban sem voltam pattanasos fajta. Mint kiderult gyulladas volt a szervezetemben, amire igy reagalt a borom. Borgyogyasz javaslatra elkezdtem valtoztatni az eletmodomon, es elkezdtem nagyon tisztan taplalkozni. Ez azt jelentette, hogy semmilyen finomitott etelt nem ettem, meg lisztes dolgokat sem. Peksutiket valtottam zabra, azota nagyon jo zabkasakat csinalok, ez a reggelim, foeteleknel is tisztan etkezem, sok zoldseg (parolva, nyersen, vagy olaj nelkul sutve), husi. Fel ev alatf rendbe jott a borkepem, kulsoleg csak dermokozmetikumokat hasznaltam/hasznalok mind a mai napig (Bioderma arctisztito, hidratalokbol La Roche Posey, toluk van egy pattanaskezelom is, alapozo pedig Vichy, vagy az elobb emlitett marka BB kremje).Emellett iszom folyekony kollagent valamint multivitamint szedek, mindketto Bioteches.


Chloe Ting youtubernek vannak a honlapjan nagyon jo receptjei ami tok jo iranymutatast tud adni a tiszta taplalkozashoz.

2022. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Es egy elhanyagolhato, de szerintem eleg fontos pont a borapolasomban: valtottam az agynemu huzataimat pamut helyett selyemre. Sokkal jobban szereti a borom, nem keletkeznek rajta mikroserulesek, amiken aztan elkezdenek dolgozni a bakteriumok. Ha van lehetoseged ra, akkor meger egy probat.
2022. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pálfi Kincső youtube videó is jók, kezdő bőrápoláshoz mindenképp. Nézz meg párat, nekem mondott sok újat.
2022. febr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok attól még a B3 bejöhet, sőt arról aztán már tényleg nem tudom elképzelni, hogy ne jönne be, ugyanis tényleg egy szépségvitamin. Még a teafa olaj ami eszembe jutott, hogy az vált még be régen.
2022. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem elsősorban a hámlasztás szalicilsavas szérummal és az azelainsav jöttek be pattanásokra. Plusz még sok más mindent is elkezdtem használni, amiktől sokat javult a bőrképem, úgy hogy az életmódomhoz és a táplálkozásomhoz nem nyúltam.
2022. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én rutinom:

Balra Med Ultra szenzitív arctisztító gél

Geek& Gorgeous Porefectly Clear szérum

+ Hidratálás

2022. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Emellett alakíts ki egy tudatos bőrápoló rutint, mert anélkül nehéz lesz
2022. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!