Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szilárd sampont ajánlot...

Milyen szilárd sampont ajánlotok hullámos/göndör hajra?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni, s akár hosszútávon használni a szilárdsampont. Az érdekelne, hogy hosszú, hullámos hajra milyent ajánlanátok?

2022. febr. 2. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A szilárd sampon pont nem hullámos, göndör hajra való. Főleg ha szárazabb a haj. Ezek a szilárd samponok sokkal jobban szárítanak. Nekem a vékonyszálú egyenes, könnyen zsírosodó hajamat csikorgósra tisztította. Egyébként ezek a szilárd samponok, tusfürdők csak túlárazott szappanok.
2022. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm

Túl szépnek tünt, hogy igaz legyen...

2022. febr. 2. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Én használtam hosszú hajra, igaz csak kicsit hullámos, szerettem. Napokig bírtam hajmosás nélkül utána. Sajnos hajhullós vagyok és ettől is elkezdett, úgyhogy váltanom kellett,de nagyon sajnáltam.

Nem emlékszem a márkára,de dmben vettem két félét is meg rossmannban egyet,az pici kocka alakú volt,nem kerek.


Egy próbát megérhet.:)

2022. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Az első hülyeséget ír. Próbálj meg szappannal hajat mosni, ragadni fog, nem tudod majd kiszedni belőle. A szilárd sampon ellenben normál sampon, csak tömb formában, mert az megvásárolható csomagolásmentesen vagy minimális újrahasznosított papírban.


A szilárd sampon nem szárít, mert az nem szappan!


Kérdező, nekem nem teljesen göndör a hajam, de elég hullámos, és a Fleur de Lin szilárd samponját használom. Ez nem a legolcsóbb - bár óriási eltéréssel árulják a webáruházak, én múltkor 3100 forintért vettem, míg máshol 3600 körül van -, viszont ezt a legjobb. Többet próbáltam, erre mondom azt, hogy igen, nagyon jól tisztít és jó az állaga is.


Egyébként, egy tömb simán elég 3-4 hónapig heti két hajmosással.

2022. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ^^
2022. febr. 3. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a szilárd sampon után ecetes vízzel öblitettem. Puha lett és nem ragadt. Én 1500-2000 forint körül vettem őket.
2022. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, a samponszappan után kell öblíteni almaecettel. De az nem ugyanaz, mint a szilárd sampon.
2022. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szilárd sampon volt és azzal öblítettem, nem azért,mert kell,hanem mert egyébként is jót tesz a hajnal. :)

De egyébként maradt előtte a hajamban a samponból, az ecetes öblítés segített.

2022. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!