Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Élesztő turmix készítése?

Élesztő turmix készítése?

Figyelt kérdés
Szeretnék napi szinten élesztőt enni, mivel tele van B vitaminnal ami nagyon jót tesz a bőrnek, csakhogy nem túl ízletes naponta egy fél kocka élesztő elszopogatása, megevése, ezért gondoltam, készíteni kéne valami turmix félét belőle... 5letek, tippek, tapasztalatok?
2010. szept. 10. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
egy kis tejet tehetsz hozzá, mert az alapból elveszi az élesztő ízét egy nagyon picit..és esetleg gyümölcsöket..pl..citrom, alma kisebb darabokra vágva..így egész finom lesz, én már kipróbáltam(:
2010. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D ... ha sok tejben oldom fel ( egy pohár tejben) az is jó? és amugy nem baj ha minden nap elfogyasztok kb 25 grammot?
2010. szept. 10. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Az szerintem sok, egy..fél-háromnegyed pohár tejbe oldd fel, legalábbis én annyiban szoktam..

"mindennap" hát..mondjuk 3-4 napon keresztül rendben van, de így heteken-hónapokon keresztül a mindennap túlzás:)

2010. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!