Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők! Hogyan lehet...

Lányok, nők! Hogyan lehet minél tovább megőrizni az eldobható borotvát?

Figyelt kérdés

Hogyan kell tisztítani, kell használni habot vagy tusfürdőt a használat előtt vagy elég az, hogy nedves legyen a bőr?


Ti mennyi ideig használtok egy borotvát, mielőtt eldobjátok? Hány pengés a legjobb?


Most vettem először eldobható borotvát, eddig teljesen más fajtát használtam. Esetleg azt is leírhatjátok, hogy ti milyen fajtát használtok. :)


Én most ilyet vettem:

[link]



2022. febr. 7. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Az eldobható az egyszer használatos szinonímája.


Azért 2-3x simán lehet használni, de utána már életlen.

2022. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és sajátmárkásat szoktam venni a dm-ben v. müllerben.
2022. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2022. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én alkohollal szoktam lefertőtleníteni. Pár alkalommal használom csak.
2022. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
soha nem hasznaltam habot, csak tusfurdot mindig. en nem tudom masoknak milyen sortek nonek a testukon, en gond nelkul hasznalom az eldobhatosat honapokig. wilkinsont szoktam venni. az a fontos hogy hagyd rendesen megszaradni hasznalat utan, es akkor nem fog rozsdasodni
2022. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jobban megéri a cserélhető fejes. Maga a penge sokkal jobb minőségű, hiába drágább. 15-20 alkalmat simán kibír.

Nekem az egyszerű mach3 jött be a testen.

2022. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
En DM-es sajatmarkasat szoktam venni, en honapokig hasznalok egyet, de csak a labamat borotvalom (mashol gyanta, epilator), azt is csak tusfurdovel, es jo ha ket hetente, mert alig van rajta szor. Ha szorosebb lennek, akkor szerintem 3-4 haszbalat utaj dobnam el.
2022. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%

Én vettem acél biztonsági borotvát, az az idők végezetéig használható. :D

Pengét is elég kb évente cserélni - nyilván 2-3 használatonként szoktam fertőtleníteni.

Az ilyen sokpengés műanyag cuccokat nem lenne gusztusom többször használni, nem tisztítható.

2022. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Hát én úgy dobtam ki a "biztonsági" borotvát a szemétbe, hogy csak úgy zörgött.

Össze-vissza vagdostam vele magam. Ha meg nem, akkor egy óra volt borotválkozni vele annyira lassan haladtam. A cserélhető fejessel 2 perc. És az tényleg biztonságos.

2022. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

#9

Ja, hát nekem is volt 1-2 hét mire ráéreztem hogyan kell használni. Azóta kevésbé készül ki a bőröm, mint az n+1 pengés életlen műanyagoktól. :)

A szemétbe viszont kár volt dobnod, a fém újrahasznosítható.

2022. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!