Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az eldobható, szemcsés vattako...

Az eldobható, szemcsés vattakorong mennyire helyettesíthető egy mosható korong frottír oldalával radírozásra?

Figyelt kérdés

Eldobható: [link]

Ezt arclemosóval vagy akár sima vízzel is lehet használni radírozásra.

A mosható korongok frottír oldala is megfelelő lehet radírozásra (arclemosót vagy vizet rátéve), ha amúgy sem szeretem az erős radírozást?


Tudom, sokan sminklemosásra használják a frottír oldalt, de nekem az túl erősnek tűnik (nemcsak szemsmink lemosására, de arcra is), én inkább radírozásra használnám heti egyszer.



2020. okt. 14. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mi az az eldobhato szemcses vatta, az oldal nem hoz ki semmit. Viszont en moshato vattakorongot hasznalok, es hiaba tunik neked mondjuk keprol durvanak az anyaga, egyaltalan nem az! Radirozashoz meg edeskeves. En a szemsminket szoktam vele lemosni, nem dorzsol egyaltalan, puha, tok jol mukodik. Nekem konkretan a Ligeti boltbol van egy szett moshato vattam, a markajat pontosan nem tudom, de talan fent van a honlapon (csomagolasmentes.hu). Amugy amiota kemiai hamlasztot hasznalok, sokkal szebb a borom, es egyaltalan nem kell radiroznom, ezt csak igy zarojelesen megjegyzem.
2020. okt. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]


Még egyszer a link

2020. okt. 15. 06:18
 3/13 A kérdező kommentje:
A mosható korong is többféle, neked milyen van? Egyik oldala frottír, másik plüss? És a frottír oldalra mondtad, hogy kevés radírozáshoz?
2020. okt. 15. 06:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Na nekem konkretan ez van. Az egyik oldala puha, a masik oldala meg inkabb frottiros, hasonlit egy torolkozore, de az is nagyon puha.

Ez a tipus keves a radirozasra, az tuti, de lehet vannak durvabb anyaguak is.

2020. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.


[link]


Ebben a videóban azt mondja a lány ezekről a korongokról, hogy a mintás felüket szokták arcadírozásra használni. Ezt akkor úgy kell csinálni, mint az eldobható korongnál, tehát ráönteni az arclemosót vagy vizet a mintás oldalra?

2020. okt. 15. 10:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak vizzel nem tudom mennyire hatasos, ha atdorzsolod a borod, de erre amugy egy sima torolkozo hasznosabb, mert az durvabb anyagu. De ha kulon arcradirt hasznalsz, akkor azt kend fel eloszor a vizes borodre, es akkor utana menj at rajta a koronggal. En csak a szemfestek lemosasahoz hasznalom, olyankor a lemosot a korongra ontom, es ugy mosom le vele a festeket, mint egy sima vattaval.
2020. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én direkt el akarom kerülni az arcradírt ezekkel a korongokkal. (úgy, mint a Lilibe peeling eldobható korongoknál sem kell arcradír)

De igazad van, egy törölköző is megfelelhet erre a célra.


[link]

itt meg azt írják, enyhe radírozásra jó a frottír fele. Ez jó lehet akkor vízzel? Vagy ennyi erővel egy törölköző benedvesítve is jó? (arclemosó géllel történő arclemosás után használnám ezt a frottíros vizes radírozást, majd utána tonik és krém)

2020. okt. 15. 10:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit linkeltel, az inkabb mukodhet erre a celra. Viszont nem ertem, miert akarod ennyire kinozni a borod, alapbol az arcradir sem tesz jot, de ez a dorzsoles meg foleg nem. Csak arra jo, hogy mikroseruleseket okozz a borodnek, ezaltal mivel megpiszkaltad, pattanasok is hamarabb kialakulhatnak.
2020. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem is gyakran szoktam normál arcradírt használni, néha csak kéthetente vagy havonta egyszer, emiatt le is szoktak járni az arclemosóim idő előtt. A környezetkímélés miatt is szeretnék mosható korongot.

Amúgy ha egyáltalán nem használnék radírt, lehet, hogy jobb lenne a bőrnek?

2020. okt. 15. 11:13
 10/13 A kérdező kommentje:
javítás: le is szoktak járni az arclemosóim idő előtt
2020. okt. 15. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!