Por miatt pattanás?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem el dolgozni egy villanyszerelő egyéni vállalkozónál, és nyilván van egy koszos része is a munkának amikor a falba kell fúrni vésni stb.

Na és néha akkora por van hogy alig látok, és én alapból pattanásra hajlamos vagyok, és amikor ilyen nagy porba dolgozunk, akkor nap végére kijön 1-2 ahol egyébként egyáltalán nem szokott lenni pati, gondolom én eltomiti a bőrömet a por. Mit tudnék ezzel csinálni? Valakinek valami ötlete esetleg?


17/f



2022. febr. 7. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt esténként fontos, hogy egy gyengéd de jó lemosót használj, és utána egy jó hidratálókrémet, akkor is ha zsíros a bőröd, mert a hidratálás a vízről szól, nem a zsírról:)


Napközben pedig léteznek kifejezetten olyan krémek, amik a környezeti hatásoktól, és a levegőben lévő szennyezőanyagoktól védik a bőrödet, ezt reggelente érdemes felvinni, anti pollution néven futnak, vagy ez van a leírásukban.

2022. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ, nem is tudtam hogy van ilyen krém :D

Ma rendeltem ma Cerave Hydrating Cleanser lemosót és a Cerave Moisturising Lotolion-t. Ezek szerinted jók lesznek?

2022. febr. 8. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nem használtam Ceravét, de nagyon szeretik a bőrápoló fórumokon, esetleg a kremmania.hu-n meg tudod keresni bármit is veszel ilyesmit, ott rengeteg véleményt leírnak.
2022. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!