Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik típusú hajat szeretitek...

Melyik típusú hajat szeretitek? Miért?

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Göndör
Hullámos
Egyenes
38 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem édes mindegy. Meg kell tanulni velük bánni és mindegyik szép lesz(kivéve ha van más oka is annak, ha csúnya a haj). A göndör haj köré már lassan egész iparág épül.


Mindegyiknek van előnye és hatranya is.

2022. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes, mivel nekem nem adatott meg.
2022. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyenes a hajam, de hullámosan jobban szeretem hordani.
2022. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Egyenes, nekem tök praktikus, csak megszárítom és cső.
2022. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a göndör hajat szeretem a legjobban, de nekem ilyen béna hajam van, valahol az egyenes és a hullámos között, amitől sokszor úgy nézek ki, mintha nem fésülködnék rendesen.

Így, hogy rövid hajam van, próbálom egyenesre szárítani kb, majd sok lakkal fixálni, így 1 hétre levan a gond, amikor hosszabb, akkor vizes hajjal fekszem le, néha befonom és úgy már szebb hullámok lesznek benne viszonylag

Ha megnövesztem, egyszer tuti bedaueroltatom, sokkal többnek tűnik göndören és jobban érzem magam úgy

2022. febr. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!