Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet valamit kezdeni a...

Lehet valamit kezdeni a sérült "hajvonallal"?

Figyelt kérdés
A hairlinera gondolok, nem tudom hogy hívják magyarul. Régen mindig össze volt fogva a hajam, és az amúgy egyenes hairlineom egy kicsit megváltozott, egy pici részén nincs hajam. Ezen lehet javítani, vagy visszafordíthatatlan?

2022. febr. 11. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne hord összefogva sűrűn. Vitamin, hajszesz esetleg, vagy olajos pakolás mosás előtt.
2022. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most már csak ritkán van úgy a hajam. Esetleg tudsz segíteni, hogy pontosan milyen vitamin, hajszesz vagy olajos pakolás? Nem igazán értek hozzá
2022. febr. 11. 19:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene tudni, hogy csak mechanikai sérülés az oka ennek a ritkulásnak, vagy lehet más is?


Vérkép, hajad minőségi milyen alapvetően?

2022. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*minősége
2022. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mechanikai sérülés mit takar? Vérképről fogalmam nincs, egyébként meg nagyjából egészséges a hajam, kb a hátam közepéig nő, és nem nagyon töredezett, a vége is csak kicsit. Nem vastag szálú, de nem is nagyon vékony. Nem tudom milyen információ szükséges még
2022. febr. 11. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3-as arra gondolt, hogy konkrét dolog okozta-e (pl. folyamatosan szoros copfban/kontyban hordod a hajad) vagy más. Lehetnek hormonális okai is vagy betegség is, genetika is.
2022. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Régebben folyamatosan szoros copfban volt a hajam, elég valószínű, hogy az okozta. Nem hiszem, hogy hormonális oka lenne, mivel csak ott hullott ki, ahol "húzta" a hajam, semmi egyéb tünetet nem vettem észre magamon. Szerintem a genetikát is ki lehet zárni, mivel korábban nem ilyen volt, illetve rokonaimnak se ilyen.
2022. febr. 11. 22:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, arra gondoltam, köszi #6.


Nekem volt egy nagyon durva hajhullásom 3-4 éve. Ami segített: Bánfi hajszesz 6 hónapig, illetve ricinus kb ugyanilyen hosszú ideje.


Emellett nem vasalom/szárítom/hordom kontyban vagy copfban a hajam.

2022. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az első kúra után már teljesen benőtték a babahajak a homlokom, holott korábban nem volt hajam a halántékcsontom majd közepéig.
2022. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hasonló jellegű "hajhullás" volt, hogy csak egy bizonyos helyen, ilyesmi okokból kifolyólag? Vagy úgy általánosságban

hullott a hajad mindenhonnan? Vasalni nem szoktam, szárítani csak téli időszakban, illetve heti 1-2 alkalommal van összefogva a hajam, akkor is igyekszem lazán.

2022. febr. 11. 22:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!