Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A melleim közt ráncos a...

A melleim közt ráncos a bőr,mit használják rá,hogy ne legyen olyan?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok,és a melleim közt "fonnyadt" a bőr,vagy nem is tudom minek nevezzem.

A melleim nem fészek sajnos..

Pár éve hirtelen híztam és fogytam,ez így ment kb egy évig

A brom azóta ilyen,de csak ezen az egy helyen

Erre van megoldás?



2022. febr. 12. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanazt mint arcon, napi szinten naptejet, mert a dekoltázs bőre nagyon könnyen tönkremegy a naptól ráncos és foltos lesz. Esetleg c vitamin szérum és retinol, és türelem. Illetve próbálj nem az oldaladon aludni
2022. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ilyet még nem is hallottam

Fotón látható?

2022. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fényvedo, retinol, hialuronsav, c vitamin szerum.
2022. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nem tudtam,hogy ez is ennyire "érzékeny"
2022. febr. 13. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Az sajnos, rendkívül vékony ott a bőr, illetve a bőröregedés 80%-áért a nap káros UVA sugarai felelnek, amitől ugye nem égsz le, de ha leégsz akkor biztos hogy alaposan kitetted neki a bőrfelületet, viszont ezt kapja folyamatosan borús időben is. Ezért fontos a fényvédő legalább erre a területre és az arcra, illetve a szoláriumban is ez a fény van, ha jársz szoliba akkor így....hát RIP érdemes abbahagyni :D


és ha már vna fényvédelem, tehát elzártad a folyamatos forrását a bőröregedésnek, akkor lehet ezt megtámogatni olyan hatóanyagokkal amelyek hónapok alatt de vissza tudják fordítani a folyamatot, illetve segítik a regenerációt.

A c vitamin serkenti a kollagéntermelést és antioxidáns hatású. a retinol rövidíti a bőrcserélődési folyamatot és szintén serkenti a kollagéntermelést, ez a hatóanyag persze hónapok alatt hoz eredményt, de ez hozz a alegerősebb legbiztosabbat. A hialuronsav lényegében vizet tart meg a bőrben, nem anti ageing de ha vízhiányos akkor nagoyn sokat segít.


Szal fontossági sorrendben: FÉNYVÉDŐ, retinol, c vitamin, hialuron

2022. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Sosem voltam szoliban :D

Napfény nem is érinti azt a területet,mivel sosem teszem ki a mellem, általában olyan pólót és pulcsit hordok ami teljesen takarja.

Fenyvedobol melyik a legjobb?

2022. febr. 13. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
La Roche Posay Shaka fluidja arcra, ami 50 faktoros UVB és 46 faktoros UVA védelemmel rendelkezik, az UVA ellen általában csak harmadannyira véd a legtöbb fényvédő, ez azér tkiemelkedő....meg mert nem bálnazsír, hanem kellemes az állaga :D
2022. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!