Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rs anyát, hogy...

Hogyan vegyem rs anyát, hogy befesthessem a hajamat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és nagyon nem tetszik a hajam eredeti színe, ezért természetes vörösre szeretném befestetni, de anya nem engedi. Pedig ő is festeti a haját. Egy jó barátnője csinálná megnézem, aki ég, elég jó fodrász.

2022. febr. 14. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Én mondjuk rád hagynám a dolgot, 17 évesen már nem vagy gyerek, de azt azért tudd, hogy természetes vörösre festeni nem lehet. Az összes festett vörösről messziről rikít, hogy festett és nem természetes, hiába hívják annak.
2022. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az én hajamban az az érdekes, hogy ugye a citromlé szőkít, de nekem vöröset csinál belőle. Gondolom köze van ennek a genetikához is. Apa haha vörös, anyáé pedig barna. Nekem vöröses barna, de nem éppen a legszebb árnyalatú. Viszont ha világosítanak rajta kicsit, akkor már természetes vörös lenne.
2022. febr. 14. 10:41
 3/14 A kérdező kommentje:
Anyám szerintem 30 éves koromban sem engedné meg. Apa simán bele menne, neki kB mindegy, mit csináltatok magamra/magammal, amíg nem megyek haza teljes karos tetkóval, meg fémmel az orromba, számban, nyelvemben, és úgy s fülemben kívül akármiben.
2022. febr. 14. 10:43
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Esetleg ha találnál abban az árnyalatban kimosható szinezőt akkor anyukád látná, hogy nem változna akkorát a hajszíned és lehet megengedné a festést is.
2022. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem engedné meg akkor se. Tuti nem fogja, nagyon makacs, és akaratos. A saját akaratát mindig rá erőlteti a másikra.
2022. febr. 14. 11:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kimoshato festékes megoldás nem működik, esetleg várd meg,amíg betöltöd a 18at,már felnőtt leszel "hivatalosan" is és még apud is támogatja,akkor sima ügy,ne kérdezz rá,csak szépen közöld.

Esetleg nézhetsz természetesebb festéket,hátha azt jobban engedné.

2022. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy 0-ra leszek pontozva, de elmesélem, hogy én mit csináltam. Seszínű hajam van, ez a se nem szőke, se nem barna (festéken láttam, állítólag sötétszőke a hivatalos neve) és gondoltam, hogy kicsit világosítok rajta, de anyukám nem engedte. Egyszer egy barátnőmnél ottalvós buli volt, 4-en voltunk. A zsebpénzünkből beruháztunk kimosható szinezőre és este megcsináltuk. Másnap anyukám nagyon ki volt akadva, de miután szépen kikopott a színező, azt mondta, hogy a világosabb hajszín tényleg szebb volt. Nekem szerencsém volt mert végül jól sült el, egy másik barátnőm anyukája pedig minden nap hajat mosatott a lányával, hogy gyorsan kopjon ki.
2022. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Ja igen az lemaradt, hogy ő viszont a gyönyörű aranyszōke haját szinezte be k.rvás vörösre. 😄😄
2022. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

“Pedig ő is festeti.”


Lehet, emiatt nem. Tudja, hogy mennyi kiadás.

2022. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Én csak akkor kezdtem el festetni, mikor már nagyon muszáj volt az őszülés miatt harminc körül. Soha nem lesz újra annyira szép, mint természetesen (kivéve, ha lenöveszted újra, persze).
2022. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!