Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Foltos lett a hajam. Érdemes...

Foltos lett a hajam. Érdemes várni vele, hogy hátha lesz még belőle valami?

Figyelt kérdés
Balayage hamvas szőke, tiszta folt, de én úgy látom, hogy a hamvasito miatt, mert ilyen lilás, szürkés foltok vannak benne. Maga a festék is hamvas, de még utána bőven tett rá nekem a fodrász hamvasitokat. Én szeretem a hajam tetejét felfogni, de ezt most nem tudom, mert belül, ahol vékonyabb a hajam meg inkább lila pacák vannak. Na most az a kérdésem, hogy lehet a hamvasitotol ilyen foltos hatása és ha kopik belőle lehet még egyenletes? A fodrásznak nem mondtam, mert ott, abban a fényben nem ilyennek láttam
2022. febr. 15. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Rossz fodrászt választottál. :(
2022. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a hajammal van a baj, voltam már több mint 10-nel, lassan a lehetőségek is elfogynak a varosban. Meg ismerosoknek nagyon szépeket festenek ezek a fodrászok.
2022. febr. 15. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg szokták kérdezni mivel lett festve előtte, és mikor volt festve utoljára?
2022. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen
2022. febr. 15. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha szőkítette is a hajadat és netalántán az lett foltos, akkor az folyamatosan le fogja dobálni magáról a festéket.
2022. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezek a lila foltok 1-2 mosáa után kikopnak.Ez a hamvasítóktól van, amit utólag tett rá a fodrász.Annyi, hogy te ne használj már otthon hamvasítós termékeket.
2022. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!