Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi tetszik annyira mindenkinek...

Mi tetszik annyira mindenkinek abban a hajban aminek a felseje egyenes az alja pedig hullámos?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem alapból ilyen,de nagyon utálom és szerintem nem is néz ki jól,a fájdalmas hajfésülésről meg már nem is beszélek...Frizurát se tudok tőle csinálni szinte semmilyet,órákig tartana megcsinálni...Meg szerintem nem is szép annyira.Mindenki ilyen hajat akar,én ezt nem értem.A helyükben meghagynám a gyönyörű egyenes hajamat.


2010. szept. 11. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem egyenes a hajam.

és én nagyon nagyon szeretnék ilyen hajat *.*

2010. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek az kell, ami nincs.
2010. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.

hát igen.. :D

2010. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, de nem a természetes verziója sajnos. :D De ha szépen besütöd, meg nemtom mit csinálsz még vele, meg a fele póthaj... a kifésüléssel sincs nagy gondod, mert másnapra úgyis meg kell mosni, balzsamozni, sütögetni... xD
2010. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem akarok ilyen hajat.
2010. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért jo ha nem göndörited be felülmert akkor nme szöszösödik ki... és jó miaz hogymi tetszikbenne.. mindenkinek más tetszik..
2010. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem ish ilyen:/

Eddig egyenes volt és mindig ilyen hajat akartam és most van:/de nem szeretem..minden nap 2 szer ki kell vasalnom..és egyszerűen gyűlölöm..

2010. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hajad van, ne fésülgesd folyton! Főleg, ha beáll magától ilyenre. Sztem nagyon szép. Én is meg szoktam néha így csinálni a hajam, bár nekem rövidebb. Sokkal jobban néz ki sztem, mint a kivasalt lelapult haj.
2010. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem ilyen a természetes hajam és egyáltalán nem néz ki gázul , sőt mindig mindenki el van ájulva tőle
2010. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!