Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajból hullámos hajsütő...

Göndör hajból hullámos hajsütővas nélkül?

Figyelt kérdés
Felül a hajam egyenes féle majd a szememnél elkezd fokozatosan göndörödni.Kicsit mell fölötti hosszúságú.Eddig vasaltam mert nem igazán tettszik a göndör.Viszont a hullámos igen.Hajvasalóval megtudtam oldani a hullámos hajat de így is roncsolja.Valami mással nem lehet esetleg hullámossá tenni?
2011. okt. 5. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

attól függ milyen hullámra ,gondolsz .

Egy jó fodrász lehet hogy betudná szárítani, de a hajvágástól függ.

De van tartós göndörítés is .

2011. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]

Sajnos ezt a képet csak így találtam meg.De valami iylesmire gondoltam.Persze az én hajam rövidebb valamennyivel.

[link]

Régen olvastam valahol hogy van olyan h akár 2-3 hónapig egyenesé teszik a hajat... tehát a dauer ellentéte.Tényleg létezik ilyen?És ha igen akkor roncsolja a hajat nagyon?

2011. okt. 5. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!