Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kollagénes bőrápolóknak van...

A kollagénes bőrápolóknak van -e értelme? Csökkentik az arcon levő ráncokat? Vagy csak mese ez is? Egyáltalán van bármilyen hatása mondjuk a drágább készítményeknek?😊 45N

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem a drágaságra kell figyelni hanem az összetevőkre.

Kollagént belsőleg érdemes használni, por formájában. Ami már kialakult ránc nem fog eltűnni, csak csökkenteni tudod a további ráncok kialakulását.

Fényvédőt használj mindennap, retinol, hialuronsav is nagyon jó ráncok ellen.

2022. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A retinolos készítmények hatásosabbak, pl A-Game 0,05, ami elérhető a DM-ben is.: [link]


Bővebben a retinolról, retinalról: [link]

2022. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kollagén hidratál, ha kívül használod, de kifejezett ránctalanító hatása nincs.
2022. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint külsőleg kollagént használni kevésbé hatásos mint belsőleg. Én likvid formában fogyasztom és habár beletelt egy kis időbe de változtatott a bőröm minőségén. Ezen kívül én is skinsmartról szoktam rendelni termékeket, ahogy a fentebbi válaszoló is ajánlotta. Nagyon jó kis bőrápolási rutint lehet kialakítani az ottani termékekből.
2022. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!