Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke haj? Többi lent.

Szőke haj? Többi lent.

Figyelt kérdés

Befestettem a hajam balayagera. Eredeti hajam barna, szóval a lényeg, hogy a hajam rövid lett nagyon most vállig érő. De sokkal hosszabb és puhább, fényesebb volt. Ezért mentem el fodrászhoz hogy először csak az allja legyen szőke. Nagyon tetszik a teljes szőke haj és ilyet szerettem volna . De nagyon törik és "seprű" hajam lett, fénytelen..:( pedig használok rucinus olajat, szedek hajvitamint( már előtte is szedtem), pakolás, hővédő...A hajam nem javul,javult. Gondolkozom hogy vissza festettem barnára vagy menjek addig még el nem érem az álom hajam?

Jöhetnek tippek és tanácsok is.

23L



2022. febr. 18. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja befogni a barna, ha szívatva is volt.


Miket használsz mosás után? Én amikor vörös is voltam, használtam vagy kétféle balzsamot, pakolást és hajvégápolót is minden mosás után. Hajban maradót + előtte volt a ricinus. (+ Nem szárítom és vasalom a hajam.)


Így kb. évente kell vágatnom.

2022. febr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Használok protein maszk, majd hővédő. Mosás előtt ricinusolaj, vasalom+szárítom, de csak hajmosas után 1x vasalom ki, és 3 v. 4 naponta mosom.
2022. febr. 19. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!