Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet e szép igyis a hajam?...

Lehet e szép igyis a hajam? Szóval az eredeti haj színem sötét barna és nyáron le volt szokitve pár tincs és az vörös lett jó is volt de nyár végére full száraz volt a hajam nah azt tudni kell hogy nekem mindig is száraz volt nagyon a hajam👇

Figyelt kérdés

Aztán nyár után volt még világosbarna vörös és lila hajam de a teljes hajam és nem szőkitették előtte most úgy vagyok vele elég a festésből egy jó darabig fekete hajat szeretnék de úgy hogy pár tincs hátul fehéres legyen láttam egy csajnak hogy olyan haja volt és én is olyant szeretnék nagyon.. De ahhoz ugye azt a pár tincset ki kéne szőkiteni és tudom, hogy nagyon roncsolná a hajam és jobban száraz lenne viszont én nagyon szeretem azt a hajat.. Van valami szer amitől nem hullana a hajam és nem lenne nagyon száraz? 🥺 Kérlek értelmesen válaszoljatok koszonom, 🥺 jah és utánna ha nagyon gáz lenne ha az egész feketére lenne festve akkor mi lenne? Akkor is full roncs lenne? Ide valami sampon vagy valami jó szer kéne

17L



2022. febr. 24. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A fekete, és a szőkített haj nagyon károsodott.

Egy alapból rossz állapotban lévő hajat teljesen tönkretenne.

Ápold rendesen, és várj egy kicsit a festéssel.

Aztán mindenképpen egy jó fodrász csinálja, ne magadnak otthon, mert ehhez nagyon kell érteni.

Addig is:

Használj kímélő sampont,

Hajbalzsamot, amit minimum 10 percig hagysz hatni,

Hetente minimum pakolást, amit minimum negyed óráig hagysz hatni,

Hajolajat minden nap a végére.

Szedj vitaminokat (C D E b komplex, cink, vas)

Ne vasald, ne fesd.

2022. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!