Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bőrápolási termékeket...

Milyen bőrápolási termékeket használják?

Figyelt kérdés
Nagyon sok jót hallottam a the ordinary és a cerave termékekről de nem igazán tudom mit kéne ezekből vennem. Nagyrészt sikerült rendbe hozni a bőrömet azzal hogy egészségesen eszek de még így is vannak pattanásaim és a T-vonalamban miteszerek. Nagyon csúnya pattanásaim voltak és tele van hegekkel az arcom amiktől szeretnék megszabadulni. Szóval pontosan milyen termékeket kéne hogy vegyek?

2022. febr. 28. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Minden rosszindulat nélkül, csak azért, mert mindenki a saját kis hitrendszerét fogja rád áttestálni: miért nem olvasol utána? Lehet okosabb lennél, mint itt mindenki együttvéve.


Deciem honlapján olyan szépen le van írva, hogy mi mire való, plusz vélemények is vannak.


Pontosan senki nem tudja megmondani, hogy mit vegyél. Pontosan mindenki a saját bőrére való cuccokat tudja csak ajánlani.

2022. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Én a TO azelainját nagyon szeretem, de úgy összességében a szérumjai nem jöttek be, egyszerűen nekem nem jön be a rétegezés, találtam olyan arckrémet, amiben minden benne van, amire szükségem van, nem kell csöpögtetni, várakozni a száradásra stb. Másrészt a szérumjai nagy %-ban tartalmaznak hatóanyagot, az én bőröm ezt a mennyiséget nem bírja. A fényvédője fehér nyomot hagy, kivéve ha nagyon vékonyan viszem fel, de nem tudom úgy van-e értelme :/ A cerave lemosóit nagyon dícsérik, bár én még egyiket se próbáltam, egyedül a nappali arckrémjét, de nekem az a zsíros bőrömre túl nehéz érzetű volt.
2022. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább olvass utána, nézz videókat. Skinsmart.hu, r/skincareaddiction redditen, youtubeon Dr. Dray, Doctorly, Cassandra Bankson videói jók a témában.

Az alapján amit én tudok a cerave foaming cleanserjét vagy sa smoothing cleanserjét ajánlanám mint lemosó, a facial moisturzing lotionját hidratálónak. Zsírosabb, pattanásos, mitesszeres bőrre jó összetevők: niacianmide, szalicilsav, azelainsav

Szérumok szempontjából pedig ajánlom figyelmedbe a geek&gorgeous magyar márkát. Nagyon jó értékeléseik vannak szinte minden oldalon, DM-ben elérhető és ha jól tudom kb. a TO termékeihez hasonló árban van

2022. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!