Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb hajnövesztő szérum és sampon?

Figyelt kérdés

Egy nőismerősömnek kihullott a haja. ☹


Egy rossz fog volt az oka, a probléma ezen része orvosolva lett.


Javasoltam neki hajvitaminokat, én mit szoktam szedni, mi vált be.


Viszont külsőre nem tudom, mivel lehetne ápolni.


Tudom, idő, míg rendbe jön neki, de mivel lehetne külsőleg is támogatni a folyamatot?


Nektek mi vált be hajhullásra ill. hajnövekedés serkentésére?


Akár drágábbat is mondhattok.



2022. febr. 28. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, igazából erre a zidő a legjobb minden más csak apró segítség, de most a legújabb kutatások arról szólnak hogy a rozmaringfőzet épp olyna hatásos mint 2% minoxidil, ami ugye a hajhullás kb egyetlen valódi ellenszere. Szóval ezt érdemes lehet kipróbálni, d eugye ez is féléves kutatási idő alatt hozta meg az eredményt...Meg úgy kb a visszahajasodás az fél év mindig :/

Viszont a hajvitamin jó ötlet így a visszanőtt haj már jó minőségben érkezik majd, esetleg lehet r venn iegy jobb hajápolót, hogy ne is törjön amikor már pár hónapos, és a fejbőr ápolása a keringés serkentése segíthet masszázzsal olajjal...

2022. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!