Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik legjobb hajnövesztő...

Melyik legjobb hajnövesztő szert/gyógyszert/BÁRMIT ajánlanátok? -Ricinusolaj , rizsviz kivételével mert az nekem nem vált be.

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Különösebb csodaszer, csodabogyó nincs, Ha tartasz egy jó étrendet, kiegészítve vitaminokkal (de ne azokra alapozz), akkor már nyert ügyed van. + légy türelmes.
2021. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az az igazság hogy nincs csodaszer.

Van egy saját tempód, és aszerint nő a hajad, körmöd, szőr stb. Nincs csodatevo cucc.

Vehetsz koffeines sampont, plantur 21 elvileg a koffein jót tesz. De fontosabb, hogy erősen apold a hajad, hogy ne kelljen vagány, ne törjön. Ha nem törik le és nem kell vágni az már fel siker.

2021. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az a lényeg hogy ne vasald ne szárítsd ne göndörítsd. Tehát az hogy kevésbé károsodjon, mert hiába szedsz vitamint ha közbe többet roncsolod. A kollagént mondják hogy jó, illetve én most sörélesztőt vettem mert olcsó és sok van benne.
2021. aug. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne mosd, a zsír szuperül védi a hajszálakat. Bírd ki valahogy, kösd fel vagy fond be, én igyekszem minimum 5 napot mosás nélkül hagyni. Ha többször mosom, hamarabb zsíros.
2021. aug. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!