Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy gyorsabban...

Mit tegyek hogy gyorsabban nőljön a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném hogy szép hosszú legyen ,jelenleg a mellem fölé ér. Magic hair hajvitaminokat szedek (2hónapja) hónaponta vágatok is belőle,sajnos elvan törve a vége mert szőkítve van,de próbálom folyamat vágatni! Rizsvizrs pakolást használok és ricinusolajat is,egyéb tipp?

2022. márc. 3. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges étrend fontos, legyenek meg a tápanyagok.


Onnantól kezdve attól fog "gyorsan megnőni" ha nem kell állandóan 20 centit visszavágni belőle. Tehát vigyázni kell rá. Minél kevesebb hőkezelés, minél kevesebb "nyúzás", minél kevesebb vegyszer (pl. szőkítés), és persze hajvégápoló olaj és/vagy pakolás.


Mióta ezekre figyelek, meg tudtam növeszteni fenékig. Azelőtt max lapockáig ért és már gusztustalan szalma-állagú volt.

2022. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Alpecin koffein sampon , sok víz.
2022. márc. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített az alpecin sampon. ( 1 év használat )
2022. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Akkor nem tudom. Nekem nagyon sokat segített.

Mutatom:

2021. február [link]

2022. április: [link]


De amit fentebb is írtam: sok víz, vitaminok.

2022. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jah és a c1 koffeint használom.
2022. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!