Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Összefogott haj nézhet ki...

Összefogott haj nézhet ki ugyanolyan jól, mint a kiengedett?

Figyelt kérdés

Lövésem sincs, hogy hordjam a hajamat, kiengedett hajra inkább lányok mondják hogy jó, összefogottra meg inkább fiúk (16/L), és nem tudom melyikükre hallgassak:D

Amúgy összefogva úgy hordom, h összefésülöm a lófarokba, magasan van feltűzve, a frufrumat meg nem csatokkal, hanem hajpánttal fogom le. A kiengedett hajam meg oldalfrufrus, de szerintem ez kiderült már eddig :) vélemények? amúgy vékony, ováliskás-szív alakú fejem van kb:D előre is köszönöm!


2010. szept. 12. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De tapasztald ki, neked melyik áll jobban. Na meg nem mindegy, hogy van összefogva, stb.

Én azt vettem észre, hogy a kiengedett haj önmagában is elég, összefogott hajjal viszont igényli az összkép a sminket. Gondolom, azért, mert világos a bőröm, szemem, de a hajam sötét, így kibontba ad egy keretet az arcomnak. Összefogva ez nincs és így színtelennek tűnik az arcom, igényli, hogy rásegítsek kicsit.

2010. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát van akinek a bekötött áll jobban és van akinek kiengedve.:)Ezek szerint neked mindkettő.

Én úgy szoktam ,hogy bekötöm hátul lófarokba és elől felcsatolom hajszálcsattal.(ojan buggyosra,remélem érted :D)

Meg kiengedve is lehet hajpántot rakni,vagy csak simán buggyosra megcsinálni.

2010. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ha pasit akarsz akkor fogd össze és a lányok megbékélnek vele hogy te összefogva hordod és megszokják és nekik is tetszeni fog!!

Amúgy szerintem ez nagyon jó haj!!Össze van fogva(fel van tűzve) de mégis jól néz ki!!

[link]


Amúgy ezen az oldalon tudsz keresgélni!

2010. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

amikor hosszú volt a hajam akkor oldalra copfpztam

[link]


nekem még ez is tetszik, hátra copfozod és raksz bele egy hajpántot

[link]

2010. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

17:17-es vagyok bocsi a 2. link ez

[link]

2010. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
amit az utolsó írt az hülyeség...
2010. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mármint a 17:15ös, bocs:)
2010. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezek kifejezetten jók

[link]


én szívesen felkötném a hajam utcára is, csak nem előnyös mert eláll a fülem :S

2010. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

1.válaszoló: igen, sminkelem is magam, igaz nem sokat, de szemceruza, szemtus, szempillaspirál + szájfény :D

3. válaszoló: az a pasifogós dolog.. igen a fiúk szerint összefogva jobb, mert szép a nyakam meg sok más ilyen:D legalábbis szerintük:D

azoknak meg akik linkeltek: köszönöm, voltak köztük nagyon szépek:)

2010. szept. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!