Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok! Kiengedett...

Hosszú hajú lányok! Kiengedett vagy összefogott hajjal alszotok?

Figyelt kérdés
És miért?
2010. okt. 22. 06:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Kiengedett, mert mindenhol azt írják, hogy nem tesz jót a hajnak a lófarok, márpedig a munkahelyemen kötelező feltűzni. Meg így reggelre jó hullámos, illetve a párom is jobban szereti, ha szabadon beletúrhat.
2010. okt. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
laza konty, én úgy tudom ez a legjobb neki, és szép lesz, hullámos és nem kócos, nem kell fésülgetni reggelente..
2010. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiengedett hajjal alszom,a hátránya hogy kócosabb lesz kicsit,viszont szorosan nem szabad összefogni éjszakára mert törik a haj tőle,inkább egy laza fonat de azt meg azért nem szoktam mert hullámos lesz és akkor vasalhatom megint:)
2010. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy csak simán befonom, de az nem olyan jó, mert ráülök meg ráfekszem, rám tekeredik (volt már olyan, hogy a nyakamra tekeredett), meg akkor ha megfordulok mindig raknom kell magam mögé, és nem is jó neki ha ráfekszem, mert dörzsölődik. Kibontva vele lehetetlen éjjel aludni, mert ugyanaz van, hogy rám tekeredik, meg a legjobban ilyenkor károsodik. Szoktam olyat, hogy befonom, 3 felé hajtom és rakok rá egy gumit ami összefogja, így rövidebb lesz és kényelmesebb. A tuti módszerem az, hogy befonom, feltekerem kontyba, ráteszek egy selyem kendőt, és a kendőre kívülre egy hajgumival rögzítem. Ez megvédi minden károsodástól, nem is olyan kényelmetlen, mert hason alszom, úgyhogy nem nyomja a nyakamat sem. Reggel nagyon könnyű kifésülni, mert egyáltalán nem lesz gubancos, és így nem is szárad ki úgy, mintha szabadon lenne, így kicsit selymesebb is. :)
2010. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kiengedett hajjal alszom, mert kényelmesebb.

Nagyon ritkán , ha göndör frizut szeretnék akkor az ujjamra felcsavarok tincseket és begumizom. Akkor szoktam csak úgy aludni, mert reggelre úgy néz ki a hajam mintha eredeti göndör lenne, és azt napközben laza kontyba feltűzöm.

2010. okt. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kiengedett hajjal :)
2010. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én copfba alszom,de még úgyis elfekszem.

Most is hülyén áll. :S

De kiengedett hajjal még gázabb. :)

2010. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kiengedett!
2010. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
amig hosszú volt, mindig öszefogtam
2010. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kiengedett.
2010. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!