Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok/nők! Szőrtelenítitek...

Lányok/nők! Szőrtelenítitek az intim részt?

Figyelt kérdés

Eddig még nem mertem neki vágni, csak a bikini vonalat borotváltam mindig.

Aki borotválkozik ott lent, milyen gyakran?


Mennyire elvárt dolog a másik nem felöl?



2022. márc. 4. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Csak Bikini körvonal
Teljesen leszedek mindent, ilyen gyakran: (kommentben)
Nem szőrtelenítem egyáltalán
38 szavazat
1 2
 1/12 Metionin ***** válasza:
85%
Teljesen leszedem, hetente. A másik nemmel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, ugyanis életem során (orvosokon kívül) 1 db férfi látta a nemi szervem, szóval statisztikailag nem reprezentatív az eredmény :D
2022. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Férfi vagyok, értékelem amikor egy nő tesz a sima ügy érdekében. Folyamatosan teljes simaság viszont nem elvárás. Amikor ő úgy érzi, borotválja le, nekem csak annyi a kérésem, ne legyen dzsungel.
2022. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Hetente, nem elvárás, akkor is van szex, ha csúszok a csupaszítással 😁 Valójában engem zavart mindigis, nagyon viszket egy hossz után, sajnos 😕
2022. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, nem szoktam. Allergiás vagyok minden módszerre, a szőr rövidre vágva jobban néz ki, mint a gyulladt bőr. Egyik partneremet se zavarta soha.
2022. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
76%
Hetente szedem le,mert ha hosszúra hagyod meg,utána nehezebb lesz leszedni,meg undibb is,de azért túlzásba se kell esni,mert az sem tesz jót
2022. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Gyantázom havonta. Amikor borotvát használtam hetente szedtem le.
2022. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen, teljesen, viszont gyantával. 3 hetente kb.
2022. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Szinte naponta szoktam,teljesen csupaszra borotválom,én is párom is így kényelmes .42N
2022. márc. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Annak idején borotvával kezdtem, de nem volt az igazi. Hetinél gyakrabban nem tudtam leborotválni, mert nagyon kipattogott. Később áttértem a gyantázásra, kozmetikushoz jártam havonta. Nem mondanám, hogy olyan borzasztó fájdalmas, sőt pár alkalom után teljesen megszoktam.

Utóbbi pár évben IPL gépet használok. A fekete szőrzetet nullára redukálta. Gyakorlatilag nincs szőr.

A fazont illetően én mindig úgy voltam vele, ha már egyszer szőrtelenítek legyen szép sima és csupasz mindenütt. Kényelmesebb, esztétikusabb számomra.

Én úgy vettem észre, a férfiak (értelmesebb fajta) részéről nincs szigorú elvárás. Megegyezés kérdése ki mennyi szőrt szeret.

38N

2022. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Mindig leszedem géppel amennyire tudom és utána még borotvával is, hogy teljesen sima legyen.

Mostanában nem járok gyantára, de egyébként azt szeretem a legjobban

2022. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!