Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hétköznapi hajakat...

Milyen hétköznapi hajakat szoktatok csinálni magatoknak?

Figyelt kérdés
Ami viszonylag gyorsan megvan és hosszú hajból van :D

2022. márc. 5. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak óriás hajpókkal felkontyolom ez kb. 3mp.

Frissen mosva szokott kiengedve lenni vagy akkor szoktam azt, hogy csak a felét tűzöm föl pókkal, néha gumival félig áthúzva. "Hétköznapra" ennyi.

Amikor el kellett járnom dolgozni, akkor még gumiztam lófarokba és fontam is. Meg vannak ezek a kontykészítők azzal is fel lehet szépen fánkba tekerni. Nálam sajnos csak ennyi.:/

2022. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Derékig érõ, hullámos/göndör hajam van, ilyeneket szoktam csinálni:

- simán kiengedve

- félig kiengedve, félig felfogva egy copfba a fejem tetején

- félig kiengedve, de két kis copf felfogva elöl/oldalt

- kiengedve, de egyik oldalon elcsatolok egy tincset hullámcsattal

- ugyanaz, minf az elõzõ, de az elcsatolt tincset be is fonom

- felkötöm lófarokba a hajamat sima hajgumival vagy színes scrunchieval

- fém hajcsattal felcsatolom az egész hajamat (arany színû csatot használok, így kicsit elegánsabb hatást kelt, nem olyan, mint mikor otthon felcsatolom pl. egy mûanyag vacakkal zuhanyzáskor)

- kiengedve, de belerakok egy színes kendõt/bandanát

befonom egy vagy két copfba, sima vagy halszálka fonással (ezek nagyon egyszerûek)

- felkötöm lófarokba, és utána fonom be sima vagy halszálka fonással, 1 és 2 copffal is mûködik

- felkötöm lófarokba, de egy tincset (a tövénél) befonok, és azt is hozzáfogom a többi hajamhoz, úgy gumizom össze


Ezek nagyon egyszerûek és gyorsak. Ha ügyesebb lennék, és nem lennék ilyen lusta, biztos csinálték parketta vagy holland fonást is, 1 vagy 2 részeset. Sokan mondják, hogy ezeket is könnyû megtanulni, de nekem egyelôre nem sikerült 😅

2022. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Halszálka fonás, tarkó kontyok, masnis/hajpántos/kendős dolgok, körfonat, kiengedve, updo, nagyobb csattal az egészet hátra, tupír + első tincsek hátra - többi lógva. :D
2022. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem derékig erő hullámos hajam van. Vagy kiengedem vagy befonom: magasra felkötöm copfba és azt befonom vagy csak simán elkezdem befonni vagy ritkán két copfban fonom be. Kiengedve jobb oldalon felcsatolom vagy hátrafogok egy részt és csak fonom be, az alatta lévő haj pedig kiengedve marad.
2022. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D
2022. márc. 7. 09:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!