Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel a hajvágóval tudok ilyet?

Ezzel a hajvágóval tudok ilyet?

Figyelt kérdés

Barber suli kezdete előtt szeretnék venni egy gépet magamnak, mert édesapám és tesóim haját amint lehet vágnám vele.

Na már most, nem értek ahhoz, hogy a fejeken a számok mit jelentenek és hányasak, de érdekelne, hogy a következő méreteket tudom-e ezekkel a fejekkel csinálni.

A gép: [link]


1es

1,5es

2es

2,5es

3as



2022. márc. 10. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ráközelítesz, akkor látszik, hogy 3mm, 6mm, 10,13,16,19, 22 és 25mm - esek a fejek. Fej nélkül pedig 1mm körüli lehet. Állatható is a feje, azt hiszem 1mm-t lehet ráadni vele.

Ne ezt az árkategóriát nézd, ha ilyen méreteket szeretnél(1,5mm,2mm,2,5mm), de nem is értem minek ilyen méretek neked. Csak a nagyon profik, barber-ek használnak ilyen gépet. Simán jó ez a gép is és ollóval felstuccolod. Fodrász suliba sem kell ennél jobb gép. De te tudod.

2022. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék ilyen méreteket, mert a barbershopban ahova járok is ezeket használják, egy csomó oktató anyagon is ezeket a méreteket látom, szerintem így lehet igazán letisztult és jó egy átmenet
2022. márc. 10. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Akkor ilyeneket nézz. Ez a márka nagyon jó.

(Fodrász végzettségem van, de mi inkább ollóval készítettünk átmenetet - igaz, az nehezebb, de sokkal gyorsabb és olcsóbb. Mai napig nincs profibb gépem, simán megoldható minden egy egyszerűbb géppel is.)

2022. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Barber suliban Wahl Magic clip-et ajánlották. De azt mondták felőlük lehet egy 10 ezer forintos is, csak azt tuti le cserélnénk, ha elkezdünk dolgozni a szakmában.

De igen, először stuccolni tanultunk meg mi is, utána használtunk csak gépet.

2022. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy jó gép. De azért mész az iskolába hogy azt is megtanulod amit kérdeztél :D
2022. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!