Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 eves fiu vagyok, es most...

18 eves fiu vagyok, es most jott el az a pillanat hogy a hasamon eleg suru lett a szorzet. Mi a legjobb modja annak hogy eltavolitsam a szort? Sima borotva, esetleg 0as hajvagoval alljak neki? Tapasztalat, tipp mindent valaszt elfogadok

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A hasadon...? Miert kene feltetlenul levagni?
2017. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Első: Nem mindenki szereti magán a szőrzetet, főleg nem 18 évesen, ez az ő dolga.

Kérdésre válaszolva: Sok mindent próbáltam már, viszont érzékeny a bőröm, ennek hatására pedig szép kis pirosfoltos volt az egész testem. Külföldről rendeltem egy shaving powder nevezetű terméket, és nagyon király.A szőrtelenítő krémek nem érnek semmit hozzá képest. Összekell keverni vizzel valamennyi port, amíg krém állagú nem lesz. Azt felkened ahova akarod(szinte bárhova lehet), ideig rajtahagyod, és ha ledörzsölöd valamivel eltünteti onnan az összes szőrt, nekem utána hetekig nincs problémám. :) Remélem segíthettem!

2017. márc. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!