Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vastagszalu,termeszetesen...

Vastagszalu,termeszetesen egyenes es fekete, fenekig ero, de RITKA SZALU hajra apolasi tippek, trukkok?

Figyelt kérdés
/Nincs hormonalis problemam,messzirol nem annyira, de kozelrol latszik, es tapinthato,hogy kb fele annyi hajam van, mint egy "normalis embernek, es ez okoz nemi problemat.

#haj #hosszú haj #természetesség #ritkaszalu #vastagszalu
2022. márc. 12. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképp érdemes levágatni. Sorry de a hosszúság miatt mindenkinek szembetűnő lesz, hogy ritka
2022. márc. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg amúgy, ritka hajnál nagyon előnytelen ha ilyen hosszú.
2022. márc. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A réteges vágástól dúsabbnak tűnhet.

Szedj vitaminokat.

Szárítsd be, hogy legyen tartása.

2022. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyből levágatni azért nem kell. Ha már sikerült ilyen szép hosszra megnöveszteni. Jó szárítással és némi hajhabbal lehet optikailag volument növelni.
2022. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno a bőrgyógyász mondta, hogy a fejbőrön nem bírja a súlyt, és ezért ritka.

Hátközépig érőre vágattam, (nagyon nehezemre esett) és azóta dúsabb.

Nem csak annak tűnik, tényleg felszabadult a fejbőrön.

Meg lehet még próbálni a spéci hajkeféket, amelyek masszírozó hatást adnak és serkentik a vérkeringést.

2022. márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem volt rovid, es hatkozepig ero is, sokfele fazonban, de meg tobb volt vele a gond,es kinlodas. A ritkat nem ugy kell elkepzelni mint aki kopaszodik, sot mivel sotet, es vastagszalu,ezert messzirol dusnak latszik, de ha megfogom, erzem, hogy kicsit kevesebbnek erzem, mint masoknak, es mas az esese. Kuldenek kepet, de nem tudom, hogy kell.😀
2022. márc. 23. 07:43
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a segitseget. Vitamindusan igyekszem etkezni. Regen volt jo szorkefem, ujra beszerzek egyet. Igyekszem

Termeszetesen elni,es naturkozmetikumokat hasznalni. Reteges vagast probaltam rovid es felhosszu hajnal is. Nem allt rosszul, de hamar elvesztette a formajat, mert gyorsan novo, kocolodo hajam van. A hajszalaim, mint a fekete drotkefe: erdesek, megis egyenesek. Xd

2022. márc. 23. 07:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Azert gondoltam,hogy most jol megnovesztem,mert a tobbi hajhossz, amit probaltam, nem jott be.
2022. márc. 23. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!