Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Parókát milyen rövidre lehet...

Parókát milyen rövidre lehet maximum levágni, hány centisre?

Figyelt kérdés
Voltam paróka szalonban. Ott elég hosszúak voltak. Az a helyzet, hogy nekem hülyén áll a hosszú haj. Elég röviden tartom, 2 centisen. Az ott dolgozó hölgy mondta , hogy nem lehet nagyon rövidre vágni mert akkor kilátszik a sapka ami tartja a hajat. Maximum olyan 7 centi amit beválalnák. Az a baj ha megnyirják a parókát akkor már ki kell fizetnem. Nem olcsó, 86 ezer forint. Ezért lenne jó tudni előre mekkora a legkisebb cm amire lehet nyírni. Köszönöm a segítséget előre is.

2022. márc. 12. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem a szakemberre hallgatsz, aki ott dolgozik?
2022. márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Miért nem a szakemberre hallgatsz, aki ott dolgozik?


Tudsz hozzászólni a problémámhoz is?

2022. márc. 12. 10:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi? Meg ha a rövid haj áll jól akkor mért nem a saját hajadat hordod és vágatod rövidre. Szerintem ehhez nem kell paróka.
2022. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nő vagy férfi? Meg ha a rövid haj áll jól akkor mért nem a saját hajadat hordod és vágatod rövidre. Szerintem ehhez nem kell paróka.


Szia. Férfi. Azért mert ki van ritkulva a hajam. Te értesz hozzá?

2022. márc. 12. 11:33
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is kezd sajnos ezért én is kicsire nyirom le otthon magamnak de nekem még jól viselhető általában 6mm nyirom annál nem lehet nagyon észre venni.

Szerintem te is nyird sokkal kisebbre

2022. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nekem is kezd sajnos ezért én is kicsire nyirom le otthon magamnak de nekem még jól viselhető általában 6mm nyirom annál nem lehet nagyon észre venni.


Szerintem te is nyird sokkal kisebbre


Nekem nem opció mert helyes vagyok.

2022. márc. 12. 11:53
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is az voltam és vagyok szerencsére mind a két fajta haj jól áll nekem
2022. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem opció mert helyes vagyok.


😂😂😂😂😂Ez mekkora gagyi indok

2022. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2022. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]


Nem ez volt a kérdés értetlen gyakoris. Olvasd el megint a kérdést. Egyébként ez az oldalra miért mindig olyanok járnak akik értetlenek és nem a kérdésre válaszolnak?

2022. márc. 12. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!