Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Maximum mennyit tart ki a...

Maximum mennyit tart ki a fodrász által kivasalt haj?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
A simitas nekem a következő mosásig bírja, a göndörítés az ami pár órát(se) bírja, mindegy, hogy ki csinálja.
2021. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hány napot?
2021. ápr. 1. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Változó, hogy mosok hajat. Most pl hétfőn mostam meg, kedden kivasaltam és legközelebb talán hétvégén valamikor mosom meg legközelebb.
2021. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem addig amig ujra meg nem mosom. Altalaban hatom napot. Birna tovabb is de zsirosodik es muszaj megmosnom.
2021. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem pár órát, vagy annyit se.
2021. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem alapból sok és göndör hajam van. Ha nem én vasalom hanem a fodrász akkor általában annyi hogy puhább lesz de nem tart sokáig. Másnap reggel ha nem vasalok rá akkor már nem teljesen egyenes főleg nem az elöl lévő tincsek. Plusz nekem ha ki van vasalva a hajam akkor gyorsabban is zsírosodik.
2021. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!