Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napról napra egyre több ilyen...

Napról napra egyre több ilyen van a lábamon, mik lehetnek ezek? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Elmentem már bőrgyógyászhoz, de csak bementem egy pillanatra ránézett és feliratott nekem nizoralt ami mint utána kiderült gombás bőrre való ( de nem hiszem mert egy bőrgombát én is felismerek). kenegettem azért vele naponta, de nem segített. Nem tudnátok esetléeg megmondani, hogy mi lehet ez, és akkor én keresek valamit ellene a neten. Előre köszönö a vákaszokat!


2010. szept. 13. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ilyen a bőröd

nekem is ilyen már régóta..és csak ennyit nyögött rá az orvos..

annak örülj hogy nem striás

2010. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez pedig gomba vagy rüh.Menj el másik dokihoz.
2010. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs tippem, de esetleg, nem epiláltad le? Nekem mikor nő a szőr, de nem tudja átlukasztani a bőrt, akkor ilyen.
2010. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első kettő: köszönöm, de jöhetnek még tippek

utolsó: nem igazán értem mit mondasz, de igen epillálom a lábamat, de két hétig nem tettem meg és rohamosan elkezdett sokszorozódni, de persze előtte is szaporodtak

2010. szept. 13. 15:24
 5/13 anonim válasza:
Nekem ilyen a melegtől szokott lenni. De szerintem ha nem használt az amit adott menj másik dokihoz.
2010. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is epilátortol ilyen a karom, a lábam is, csak ott rózsaszín a tüsző...
2010. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mekkora hülyék vagytok .. semmi baja nincs a lábadnak szellőztesd sokat. Kenjed és meglátod elfog múlni. Ezek apró felömlések ilyenek nekem is vannak télen aztán nyáron elmúlik mikor levegőhöz jut és szellőzik. Ha pedig borotválod a combod akkor is vigyázz mert attól is lehet!A lényeg hogy szellőztesd sokat!!!
2010. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez a melegtől van szerintem. Az arcon is előfordulhatnak, úgy hallottam hogy az segít ha hetente egyszer-kétszer leradírozod (pl. sima, nem jódozott, finom szemcséjű sóval.)
2010. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
csináltam már bőrradírozást, igen nyáron is előjöttek rendesen, de mióta elkezdődött a suli rohamosan jöttek elő. ez nem csak a combomon van, hanem az egész lábamon. Szégyenlem magam, mikor tesin át kell öltözni kisgatyába. Borzalmasan néz ki. És nem borotváltom. Mindíg is epilláltam. Testápolózni nem szoktam és semmi ilyesmit, csak olyakor-olyankor.
2010. szept. 13. 17:44
 10/13 anonim ***** válasza:

én azt ajánlom menj szolizni, de ne vidd túlzásba...

heti 3-5 perc... a bőrnek kell a d vitamin.

2010. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!