Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van napról napra több...

Miért van napról napra több pattanásom?

Figyelt kérdés
Clean&Clear 2in1 miteszer eltávolítót, szintén C&C deep action mélytisztítót használok, mellé Meromicym-et. Ált. 2x1nap mind a 3at, egymás után. Mikor megvettem a deep action-t (mivel nem sokat használt a 2in1 és a meromicym együtt) 2x használtam és szinte csoda történt 1 éjszaka alatt. Alig volt pattanásom. Kb. 1 hete volt. Most hogy minden nap használom ezt a 3-at, először eltűnt a nagy részük, de most megint egyre több van. Hagyjak ki pár napot?
2011. okt. 10. 17:04
 1/3 Boggy válasza:

Ez azért fordulhatott elő, mert túl gyakran használtad és nagyon kiszárította a bőröd, hozzáértél a piszkos kezeddel, megvakartad és így a baktériumok elszaporodtak ismét a megrepedezett bőr alatt. Használj fiataloknak való krémet, pl. Balea-nak (DM-ben kapható)van nagyon jó kréme elérhető áron. Válogass belőle. Szerintem reggelre elég a mitesszer eltávolítót használnod és bekenned az arcod krémmel.


Mellékesen megjegyezve felesleges ennyi kence-ficét használnod. Vegyél a gyógynövényboltban fekete szappant az leszárítja a pattanásokat. Jah és ne felejts el hidratálni utána a krémmel. :)

2011. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szárította ki, nem értem. Mostanában egyik nap az egyik fajta C&C-t, másik nap a másik fajtát használom. Utána arcszesszel áttörlöm, ez nagyon hatásosnak tűnik. Már csak nagyon kicsik vannak, alig látszik, illetve volt egy nagy, mintha fejbevertek volna akkora volt de 2 nap alatt már ez is elég kicsi.
2011. okt. 20. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a kajádban van valami olyasmi, amitől kipattogsz. Nem csak az olajos magvaktól, hanem valami zsírosabb kaja is lehet felelős. Ilyenkor a bőrtisztítószerek csak a tüneteket kezelik, de a probléma okozója attól még megmarad.

De a hormonjaid is közrejátszhatnak, ilyenkor sem lehet nagy csodát várni a kencéktől.

2011. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!