Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem használ semmi korpás haj...

Nem használ semmi korpás haj ellen! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem tudom ez mennyire lényeges infó, de 20 éves és férfi vagyok. Időszakosan van, hogy előjön a korpa a fejemen, aztán eltűnik, de most semmivel sem akar működni az eltüntetés. Nizoral samponnal mosom, nem használ, ugyanúgy ott van a fejbőrömön, nem tudom mit tudnék már tenni, ebben a samponban nagyon bíztam, hisz csak jókat olvastam róla.

Van valaki aki sokat küzdött ezzel, és sikerült valahogy szabadulni tőle?

Nagyon hálás lennék a válaszokért. Szép napot :)



2022. márc. 16. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz.
2022. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már a Nizoral sem használ én is azt mondom hogy orvos.
2022. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a Vichy Dercos sampon használ, ha mással mosom akkor újra korpás lesz. Ezért nem használok mást. A Nizoralt én is próbáltam, de annyit ért mint halottnak a csók. A többi korpásodás elleni samponnal is kb. így jártam. Nekem csak a Vichy jött be. Egy próbát megér.
2022. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nekem a DETERGENS SULFURATUM gyógyszeres sampon segített.
2022. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a Vichy decros K samponja vált be.
2022. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekeknek való koszmó elleni Babé sampon vált be. (Előtte próbáltam mindenféle kénes sampont, amit a bőrgyógyász javasolt...) És azóta a Bánfi hajszesz amolyan megelőzésre.
2022. márc. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a kénes sampon vált be. Először megmosom hagyományos samponnal, aztán a kénessel. Másodjára már egy kicsi is elég a kénesből hogy jó habos legyen és mivel kevés kerül a hajra, fura szaga sem lesz.
2022. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Régebben nekem is problémám volt korpás hajjal, elkezdtem használni a piros Alpecint és csodát tett, teljesen eltűnt végleg a korpa, pedig nem is használom egy ideje. Az ilyen Head and Shoulderst stb felejtős. Szintén 20F
2022. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elöször is szaraz vagy zsiros korpad van? Neten utana tudsz olvasni. Gyogyszertari sampont szerezz be, mond el a problemadat, es neked megfelelö sampont fognak adni. A szupermarketek/drogeriak polcain talalhato sampont most felejts el.

Heti 1 x cserelj parnahuzatot, es törölközöt is.

Hajmosas utan szaritsd meg a hajad, a hajtöveknel kifejezetten.

Ha a problema hosszabb ideje fentall, keress fel egy börgyogyasz orvost.

2022. ápr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!