Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az ajakápolókról?

Figyelt kérdés
Mostanság elég ramaty állapotban van a szám, így minél hamarabb szeretnék beszerezni egy viszonylag olcsó és jó ajakápolót. Valamilyen mézesre gondoltam (úgy tudom van ilyen ajakápoló), mert eddig már több mézes termék is bevált nálam (tusfürdő, testápoló, szappan stb). Labellora gondoltam elsőként, de meglepődve láttam hogy már nem lehet kapni a mézes változatát, pedig úgy rémlik az jó volt belőle. Szóval maradtak az “olcsóbb” verziók. 2 ilyen ajakápolót találtam, az egyik egy Isana-s a másik pedig valamilyen Beauty Kiss vagy mi amit a Spar-ban láttam. Szerintetek megérné valamelyikre beruháznom? Tudom nem egetrengető az áruk, de ha már veszek akkor olyat akarok ami “hat” is. Ha jól emlékszem a Labello ebből a fajtából jó volt, bár elég rég vettem már.

2022. márc. 19. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Én Carmexet használok és Bale ajakpillingjét. Nekem nagyon beváltak, illara, ízre egyik sem túl intenzív.
2022. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Carmex-ről is sok jót hallottam már, lehet beruházok egyre a közeljövőben :)
2022. márc. 19. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ős állandóan száraz a szám, 30 vagyok 15-18 éve kenegetem már.

Nem mézes de a Bebe kék elég jó, vagy az avonsok. A sparos szörnyű volt nekem, illetve az Isana és Baleásokat szinte mind végig próbáltam de elég vérszegények.

2022. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nivea
2022. márc. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is már egy csomót kipróbáltam, de nekem is a Carmex volt az egyetlen ami hamar rendbe tette a számat. A többi ajakapolo amit kipróbáltam inkább csak meg jobban szárította.

Lehet kicsit drága, de szerintem megéri.

2022. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!