Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék,hogy szép legyen,...

Mit tehetnék,hogy szép legyen,a hajam?

Figyelt kérdés
Mikor levágatom,pár hónapig egész szép a hajam,aztán meg,hót borzos,kezelhetetlen, töredezett lesz a hajam,az tény,hogy nem vágatom 3 havonta,ha vágatnám,végén nem is maradna hajam,3 hónap alatt alig nő pár centit.A nyáron elég sokat levágattam kicsit sajnáltam is,de nézett ki valahogy,a hajam,mostmár muszáj elmennem megint a fodrászhoz.Egyébként most syoss keratinos sampont és balzsamot használok,és egy schwarckopf-os hajsprayt.Nem rendszeresen de szoktam vasalni a hajam,előtte elseve dream long hővédőt használok. Most fejeztem be egy biovane-os szépségvitamin kúrát.Mit tanácsoltok, hogy szép legyen a hajam?Egyébként ha elfogy a samponom egy új terméket próbálok ki Helvetia Apotheke aloe verás sampon és balzsam.Hallott róla valaki?Apukám vette nekem.Nem tudom mennyire jó termékek ezek.

2022. márc. 20. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be, hogy nem szárítom meg, ugyan ez volt, mint neked. Azóta egy sima shauma gyógynövényes sampont, néha head and shoulderst és syoss balzsamot használok.

Mindig túlszárítottam a hajamat és emiatt töredezett és fakó, fénytelen volt...

2022. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Soha nem szárítom a hajamat.
2022. márc. 20. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem leszek nepszeru, de elmondom a sajat esetemet.


Ra kellett jonnom hogy sosem lesz hosszu hajam, mert szimplan egy adott hossznal tobbet nem bir. Ez genetika. Epp vallig erore vagattatom par eve es amiota igy van, egyszeruen lett frizuram, el a hajam.


Masik, hogy 4-5 hetente vagattatom. Meghalalja, mert nagyon egeszseges lett a hajam. Nem, nem fogy el a hossza, mert 1-2 centit vag a vegerol, idorol-idore pedig “atvagja”.


Ha valaki soknak erzi a 4-5 hetente fodraszhoz jarast, hat a legtobb kence sem olcsobb sajnos. Vegig probaltam en is olcsot-drafat. Nekem a rendszeres vagatas ota az 500 ft-os sajatmarkas drogerias sampon es hajspray is teljesen jol teljesit.

2022. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézz utána a helyes hajápolásnak. Szinte mindent megpróbáltam az utóbbi 3 évben és úgy tűnik beválik. A vállig érő hajam most köldökig ér és puha fényes.

Sokat macerálom tényleg, de leírom miket használok: langharmächen sampon+balzsak (dream long), a samponba teszek 10 csepp teafaolajat. Szintén langharmächen fejbőr stimuláló ( ez egy csodaszer). Minden második hajmosáskor gőzölős hajvasalózok steampod szérumával és krémjével. Most az újításom az argánolaj hajmosás előtt, ez is úgy tűnik nagyon jó.

Hajvégekre hajmosás után tegyél valami hajvégápolót elseve no hair cut krémje nagyon jó, meg a langhairmächen olaja is.

A hajvitaminok is jók, sima dm sajátmárkásat szedek néha.

Évi 1-2x vágok a végéből kicsit, ilyen 3cm-t kb.

2022. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!