Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna, majdnem fekete...

Sötét barna, majdnem fekete hajamba szeretnék világosabb highlightokat, de NEM BALAYAGE -t. Tehát alul is szeretném, hogy megmaradjon a hajam eredeti színe, de ilyen nyári napszívta hatást szeretnék. Szerintetek tud szép végeredménye lenni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Most mi? Napszítta az amikor a felső réteg világosodik ki, ezt pl a Balea More blonde sprayvel el tudod érni simán...de annak általában a vége világos pont annyir amint fenn vagy még világosabb (hisz régebben szívj a a"nap") De nem igazán értem hogy most csak a hajszálaid egy szakaszát akarod festeni fölül? általában egy tincset végig festenek
2022. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak melírokat bele
2022. márc. 13. 23:59
 3/9 anonim ***** válasza:
A melír a tincs teljes hosszán tart, amúgy elég retro emlékszem a kétezres évek legelején volt divat, persze nagyban függ attól mennyire akarsz világosat, akkoriban a sötét hajba szőke melír ment...
2022. márc. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor mi a neve annak ami nem a végéig megy?
2022. márc. 14. 09:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg a vagas miatt latod ugy, hogy a modellnek (gondolom van egy kep ami tetszik) nem a haja aljaig van balayage festve. Lehet hogy fokozatosra van vagva a hossz, vagy be van sutve es jatszik benne a melir.
2022. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem balayagetol lett ilyen napszivta hatasa pedig
2022. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyat hozzáértő ember nem csinál hogy vízszíntesen csak valameddig festi a hajat
2022. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 askingcat666 ***** válasza:
vagy nagyon jó fodrászt keress és nagyon részletesen magyarázd el neki hogy mit szeretnél vagy csináld meg magadnak, akivel én beszéltem ő sem értette mit szeretnék...
2022. máj. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 askingcat666 ***** válasza:
szép lenne az ha normális ember csinálja a legjobb te csinálod te tudod mit hova szeretnél...mások ugy sem értik...mint ahogy itt sem xd
2022. máj. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!