Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit száraz bőrre jó testápo...

Kicsit száraz bőrre jó testápoló ami nem drága?

Figyelt kérdés
Annyira nem durván száraz a bőröm, de nagyon sok testápolót elhasználok úgy érzem, segíteni segít, de nem találtam olyan krémet amit igazán szeretnék. Tudtok esetleg olyan amiből vagy nem kell sokat használni, vagy pedig nem olyan drága de hatásos? Kinek mi vált be?

2022. márc. 20. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az segitett igazan, hogy furdes utan babaolajat hasznalok. Megvarom, amig kicsit beszivja a borom az olajat es aztan gyakorlatilag barmilyen testapolo jo.
2022. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a Nivea sima kék testápolója vált be legjobban.
2022. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezek váltak be: Inecto kókuszos testápoló, Dove testápoló.
2022. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez bevalt, naggyon szaraz, hamlo borre. Egyebkent nem egy nehez krem, konnyen beszivodik. Az elejen naponta hasznaltam, mert tenyleg tragikus volt a borom allapota, viszont most mar csak heti egyszer hasznalom, boven eleg :)

2022. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kék nivea
2022. márc. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!