Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőröregedés ellen milyen...

Bőröregedés ellen milyen milyen testápolót használjak? Kicsit szárazabb a bőröm is, hetente szolizok.

Figyelt kérdés
Esetleg Dove Pro Age Nourishment? Olyanra gondolok, aminek az illata is kellemes.
2013. márc. 27. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A ránctalanítás műtét nélkül csak parasztvakítás. Olvastam és láttam is tévében, hogy a ráncokat nem fogja kisimítani semmi, viszont az erős hidratálás feltölti, szóval használj zsíros krémet.
2013. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogyha száraz a bőröd és már olyan hogy bőröregedésről beszélünk akkor mi a fenéért jársz még szoliba is? Hamarosan ráncosabb, szárazabb bőröd lesz mint nagyanyádnak ha így folytatod. Amíg szolizol teljesen mindegy mivel kened magad mert nem fog érni semmit.
2013. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy-két hetente járok 6 percre! A koromnál fogva (38) gondoltam ilyen típusú testápolóra, nem akarok "tiniknek" való cuccokat használni! Nem feltétlen a szoláriumtól szárazabb a lábam.
2013. márc. 27. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!