Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszárítás hogyan?

Hajszárítás hogyan?

Figyelt kérdés

Váll alá érő hajam van. Először törölközőbe tekerem, majd hajszárítóval szárítanám, de ezt hogy kell pontosan? Jobb kezemben fogom a hajszárítót, és a bal kezemben hajkefe legyen, vagy csak a bal kezemmel túrjak bele a hajamba ott, ahol az adott részt szárítom? Ez utóbbit amúgy hogy kell? Túrjak bele elölről, vagy fogjak meg egy-egy tincset? A tenyerem elé is tegyem a hajtincset és úgy szárítsam? Vagy hogyan?

És maradjak egyesenen állva szárítás közben, vagy hajtsam előre a fejem?


Kerestem videókat, de csak olyanokat találtam, ahol három-négy részre osztják a hajat csatokkal, és egyesével szárítják azokat, de nekem egy egyszerű szárítás kéne csak.



2022. márc. 21. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, neked hogy kényelmes, és hogyan éred el a hívámt végeredményt. Egy "szabály van, hogy a hajtőtől a hajvég felé fújd, és ne visszafelé.
2022. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
És még az a kicsinyítő fej is sokat segít. Ha előrehajtod volument is elérhetsz a töveknél.
2022. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!