Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minőségi, bőrtípusomnak...

Minőségi, bőrtípusomnak megfelelő fényvédő használata ellenére miért szeplősödik az arcom?

Figyelt kérdés

Téli időszakban 30 faktoros fényvédőt használtam, még tavasz elején maradok ennél az erősségnél, viszont tavasz végétől egészen ősz elejéig 50 faktorosra térek át. Már tavaly nyáron is megfigyeltem, hogy szeplősödött az arcom. Azt hittem, hogy csak egy kis pigment, majd elhalványul, viszont ez nem történt így. Szó ne essék róla, kicsit örülök, mert mindig is szeplős szerettem volna lenni, de másfelől aggasztó, hogy megfelelő fényvédelem mellett is ilyet produkál a bőröm. Mi lehet az oka?

Annyit hozzáfűznék még, hogy kizárólag fizikai fényvédőket használok, a kémiait kerülöm.



2022. márc. 22. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Újra is kened a fényvédőt?
2022. márc. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hosszabb napokon igen. Ha csak itthon vagyok hétvégén, akkor nem szoktam.
2022. márc. 23. 08:53
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell fényvédőzni, agymosás. A normális krémekben eleve van fényvédő.
2022. júl. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!