Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zuhanyzásnál és hajmosásnál a...

Zuhanyzásnál és hajmosásnál a rögzített zuhanyt vagy mozgatható (kézben tartós) zuhanyfejet szeretitek jobban, és miért?

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyzásnál a mozgathatót, hajmosásnál a rögzítettet.


Zuhanyzásnál mert jobban tudok vele tisztítani magamon mindent is (nem is értem, hogy a segget hogy lehet kimosni rögzítettel) (plusz másra is jó...) hajmosásnál pedig azért a rögzítettet, mert két kézzel jobban ki tudom öblíteni a hajamból a sampont és balzsamot.

2022. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is jobban szeretem zuhanyzáskor a mozgathatót, és megkérdezhetem, hogy te a nyakadat (elöl-hátul) és a füled mögött csak az egyik kezeddel öblíted le, vagy olyankor rögzíted a zuhanyfejet, hogy mind a két kezed szabad legyen? Hajmosásnál könnyebb, mert ott úgyis vizes minden, de zuhanyzásnál a fenti részek leöblítése szerintem rögzítettnél lehet, hogy egyszerűbb.
2022. márc. 23. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
A rögzítettett, így mindkét kezem szabad.
2022. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mozgatható. Azért, mert azzal normálisan meg tudom mosni mindenem.

Ha valahol csak rögzített van, pl uszodában, akkor inkább hazamegyek és otthon tisztálkodok.

(Zuhanyzásra és hajmosásra egyaránt vonatkozik a válaszom.)

2022. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4., tőled is megkérdezhetem, hogy a nyakadat (elöl-hátul) és a füled mögött csak az egyik kezeddel öblíted le? (tehát egyik kézben a zuhany, és a másik kezed segítségével öblítesz)
2022. márc. 24. 14:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ezt nem teljesen értem. Vízzel öblítem le, nem a kezemmel.

(Értsd: bevizezem magam, lerakom a zuhanyfejet, szappanozok, majd fogom a zuhanyfejet és lemosom magam.)

2022. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, úgy értem, hogy zuhanyzáskor (ha nem mosol hajat), akkor ugye nehéz úgy irányítani a vizet pl. a nyakra és a fül mögé, hogy ne legyen vizes a hajunk. Én ilyenkor a szabad kezemmel viszem ezekre a részekre a vizet, és a zuhanyrózsát lefelé irányítom. Kíváncsi vagyok, mások így csinálják-e vagy máshogy.

Igazából rögzítettnél is hasonlóan csinálom, ha nem mosok hajat, csak ott mindkét kezem szabad (tehát a két kezemmel viszem a nyakamra a vizet).

2022. márc. 24. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én simán lezuhanyzom a nyakam, a hajam úgyis fel van kontyolva. Ha kicsit vizes lesz, akkor nincs semmi gond, majd megszárad. :D

(A fülem mögött akkor szoktam megmosni, amikor arcot is mosok.)

2022. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
vagy másik módszerem, hogy a mozgathatónál a térdeim közé fogom a zuhanyfejet, úgy mosom meg a kérdéses területeket
2022. márc. 24. 14:24
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy nekem is fel van kötve a hajam, de az alja vizes lesz, ha nem vigyázok :S
2022. márc. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!