Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Higiéniai szempontból rossz...

Higiéniai szempontból rossz szokás az, ha valaki zuhanyzásnál benne hagyja a dugót a zuhanytálcában, szóval a lent keletkező vízben állva zuhanyzik? És csak akkor engedi le a vizet, miutén kilépett a zuhanykabinból törölközni.

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez így jobb. Felpuhul az a büdös, lábköröm alatti kosz. Aztán ki lehet kaparni
2022. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igaz, de egyúttal a kosz is belekerül a vízbe fentről
2022. márc. 28. 22:38
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ennek semmi értelme...
2022. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kosz?? Nem csak akkor zuhanyzok, amikor már fekete szutyok van rajtam.
2022. márc. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi értelme?
2022. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
annyi, hogy jó érzés, ha ily módon áznak a talpak
2022. márc. 29. 08:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fürdik valaki akkor is a saját "koszában" fürdik, ez ugyanaz szinte, higiéniailag semmi bajod nem lesz
2022. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan a kádam, aminek az oldalán van egy kerek rész, amit ha elfordítassz, akkor a dugó leereszkedik. Azonban nincs alapból tartása ennek, szóval zuhanyzás közben ha véletlenül rálépek, akkor is bedugódok. És mivel nagyon útba van, ezért kb. mindig bedugom zuhanyzásnál indirekt. Nincs jelentősége. Engem nem zavar, hogy áztatom a lábam, kb. észre se veszem.

Ezt a kijelentést:

"Igaz, de egyúttal a kosz is belekerül a vízbe fentről"

Viszont nem is értem. Naponta tusolok és nem szénbányába dolgozok. Ami víz lefolyik róla "fentről" nem koszos. Nem egy trutyis vízbe áztatom a lábam.

2022. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!