Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szegeden van olyan jó fodrász,...

Szegeden van olyan jó fodrász, aki férfi hajvágást max 2500-ért vállal?

Figyelt kérdés
Eddig három különböző fodrásznál voltam, és egyáltalán nem voltam megelégedve. Az elsőnél kábé oké volt, csak két kézzel fogta a hajnyírót, nem volt biztos keze. A második fodrásznő iszonyat unszimpatikus volt, és nem vágta olyan jól a hajam. Az utolsónál pedig belevágott a fodrász a hajamba, emellett a kénye-kedve szerint vágatta le. Pedig nem egy nagy "was ist das"-t kérek, oldalt-alul nullás + 1 milli, legfelül közepesen hosszú, közte átmenet. Valaki mondjon legyen szíves egy kompetens fodrászt ilyen áron, mert már azon is gondolkodtam, hogy én magam vágatom le (bár ahogy olvastam az nem túl jó ötlet).

2022. márc. 29. 17:11
 1/1 Noren1989 ***** válasza:
100%
Úgy 5éve vàgattam ennyiért, nullàból àtmenetest.
2022. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!