Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak olyan fodrászok,...

Vannak olyan fodrászok, fodrászatok, ahová nem kell előre bejelentkezni?

Figyelt kérdés

máj. 22. 05:57
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
75%
Persze. Max vàrsz màsfél óràt, h sorra kerülj.
máj. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Igen, pl az összes Biohair szalon ilyen.
máj. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Aki lepontozta a 2. választ, az legyen szíves elárulni, hogy miért tette.
máj. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Van de azok nem olyan jók.
máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bevásárlóközpontokban, plázákban ilyenek a szalonok.
máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Igen, vannak, a BioHairen kívül is. Nekem arrébb költözött a fodrászom, így már csak bejelentkezés nélküli helyekre járok.

1: Butaság. Biztos létezik ilyen is, de marhára nem ez az általános. Fél óra volt a legtöbb, amit vártam, egyetlenegyszer, különben mindig pár perc vagy azonnal sorra kerülök. (Amúgy a BioHairbe létezik foglalás is, hogy tutira ne kelljen várni.)

4: Nekem semmivel nincs rosszabb tapasztalatom ezekkel a helyekkel, mint bejelentkezős fodrásszal. Nyilván nem mesterfodrászok dolgoznak itt, de nekem nem is elvárásom, ill. a frizurám se olyan bonyolult, ami azt igényelne.

Én szeretem, hogy viszonylag olcsó, és kényelmes, hogy megyek, amikor épp gondolok egyet, ráérek.

máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!